اخبار استان هااصفهانحوادثحوادث پلیس

بسته اخبار پلیسی و حوادث روز استان اصفهان ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان ازکشف محموله دستگاه های پزشکي ليزر مو قاچاق  به ارزش 50 میلیارد ریال در ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا خبر داد.

به گزارش سرمایه گستران ، سرهنگ”مهرداد فراشی”در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز، مأموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی صورت گرفته از این خودرو تعداد ۵ دستگاه تجهیزات پزشکی لیزر مو قاچاق که فاقد هرگونه مدارک قانونی و معتبر گمرکی بود را کشف کردند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان ارزش محموله قاچاق مکشوفه را ۵۰ میلیارد ریال اعلام و خاطر نشان کرد: در این رابطه راننده متخلف خودرو به همراه اموال قاچاق مکشوفه برای انجام اقدامات قانونی تحویل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد.

دستگیری سارقان موتورسوار اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و دستگیری ۲سارق با هوشیاری مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ مرتضی هادیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱ فلاورجان  حین گشت زنی فعال و هدفمند در سطح حوزه استحفاظی خود به  ۲ دستگاه موتورسیکلت مشکوک شده و جهت بررسی وارد عمل شدند.

وی افزود: راکبان موتورسیکلت ها به محض رویت واحد گشت اقدام به متواری شدن از محل نموده که بلافاصله با هوشیاری و اقدام به موقع ماموران هر ۲موتورسیکلت متوقف و راکبان آن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با بیان اینکه مأموران در بررسی های اولیه و استعلام پلاک، پی به مسروقه بودن موتور سیکلت‌ها بردند تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به مقر انتظامی به بزه ارتکابی اعتراف که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت در”اردستان”

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از کشف ۳هزار و ۶۰ لیترسوخت قاچاق توسط ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ “مصطفی صادق زاده ” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت : طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، با هدف جلوگیری از هدررفت و غارت سرمایه ها و منابع ملی با هماهنگی مرجع قضائی در شهرستان اردستان اجرا شد.

وی افزود: در این راستا مأموران حین کنترل محورهای مواصلاتی تعداد ۷ دستگاه اتوبوس،کامیون و وانت بار حامل سوخت را توقیف و در بازرسی از آن ها مقدار ۳ هزار و ۶۰ لیتر گازوئیل که به صورت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع حمل می شد را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان ارزش سوخت مکشوفه را ۹۱۸ میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: در این رابطه تمامی خودرو ها توقیف و ۷ راننده متخلف پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

دستگیری ارقان ۵۰ میلیاردی طلاجات شهرستان شاهین شهر اصفهان  

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی، ۲ سارق تحت تعقیب که سال قبل اقدام به سرقت بیش از ۵ میلیارد تومان طلا از منزل یکی از شهروندان کرده بودند دستگیر شدند .

سرهنگ “هادی کیان مهر” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: سال گذشته در پی سرقت بیش از ۵ میلیارد تومان طلا از منزل یکی از شهروندان در یکی از محلات شاهین شهر موضوع  شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در نتیجه تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی و جمع آوری سرنخ های موجود در کمتر از چند روز سارقان که ۲ نفر از افراد سابقه دار شهرستان بودند شناسایی و مشخص شد متهمان پس از سرقت از این شهرستان به مکانی نا معلوم متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی که در صدد دستگیری متهمان متواری بودند با اشراف اطلاعاتی خود از حضور دوباره سارقان در شاهین شهر و اختفاء آنها در یک پاتوق بزهکارانه در یکی از محلات این شهر مطلع و صبح امروز پس از هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی هر ۲ متهم را به همراه ۵ فرد بزهکار دیگر دستگیرکردند.

این مقام انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و مخلان امنیت عمومی تأکید و از شهروندان خواست با رعایت هشدار های انتظامی، فرصت را از سارقان سلب و در صورت مشاهده موارد مشکوک در سطح محلات از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

 

کشف ۱۰ کیلو مواد مخدر در طرح دستگیری خرده فروشان اصفهان 

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۹ خرده فروش مواد مخدر و کشف ۱۰ کیلو انواع مواد مخدر در طرح ضربتی پلیس در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبرداد.

سرهنگ ” حسین بساطی ” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در تداوم اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۲۳ این فرماندهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس با انجام اقدامات ویژه میدانی و تحقیقات گسترده و تخصصی در نهایت موفق به شناسایی ۹ خرده فروش مواد افیونی شده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی متهمان را در چند عملیات دقیق و کاملا منسجم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به کشف ۱۰ کیلو انواع مواد مخدر در اجرای این طرح خاطر نشان کرد: طرح های ارتفاء امنیت اجتماعی و امنیت محله محور با جدیت و با هدف برخورد قانونی و قاطع با مخلان نظم و امنیت عمومی اجرایی خواهد شد.

 

انهدام باند ۳ نفره خرده فروشان مواد افیونی در ” برخوار “اصفهان 

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از دستگیری ۳ خرده فروش مواد مخدر و کشف بیش از ۴۷۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ ” نعمت خلیلی ” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان برخوار از اقدام مجرمانه افرادی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه گفت: در این خصوص مأموران پلیس ضمن شناسایی محل حضور متهمان و هماهنگی با مرجع قضائی به محل حضور سوداگران مرگ اعزام و در یک عملیات هماهنگ موفق به دستگیری ۳خرده فروش مواد مخدر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار با اشاره به کشف بیش از ۴۷۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه در این عملیات تصریح کرد: افراد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

 

۶میلیارد کالای قاچاق در ۲ پژو در لنجان اصفهان 

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان لنجان از توقیف ۲ دستگاه خودرو سواری پژو حامل ۶ میلیارد ریال انواع لوازم آشپزخانه قاچاق در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ ” اسماعیل پریشانی ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا فرماندهی انتظامی شهرستان لنجان در راستای اجرای طرح تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محور های مواصلاتی سطح حوزه استحفاظی به ۲ دستگاه خودرو سواری پژو مشکوک و برای بررسی دقیق تر آنها را متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: پس از هماهنگی با مرجع قضائی و در بررسی بیشتر ماموران انتظامی از ۲ خودرو متوقف شده تعداد ۴۳ دستگاه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه شامل غذاساز، قهوه ساز، چرخ گوشت، جارو برقی، آبمیوه گیری و لوازم دیگر قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنجان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه ۶ میلیارد ریال برآورد شده است تصریح کرد: برای ۲ راننده متخلف خودرو ها پرونده قضائی تشکیل و تحت رسیدگی قانونی قرار گرفت.

 

فوت راکب موتورسیکلت بر اثر بی احتیاطی راننده خودرو

گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان علت تصادف موتورسیکلت با خودرو سواری در خیابان طیب را تشریح کرد.

سرهنگ “علی اصغر زارع ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: حوالی بعد از ظهر روز گذشته یک دستگاه خودرو سواری با یک موتورسیکلت در محدوده خیابان طیب شهر اصفهان برخورد که در این حادثه راکب ۵۶ ساله موتورسیکلت بر زمین افتاده و در همین حین یک دستگاه اتوبوس با وی برخورد که متاسفانه بر اثر شدت صدمات وارده در دم فوت می کند.

وی با اشاره به حضور کارشناسان پلیس راهور در صحنه تصادف افزود: پس از بررسی دقیق توسط کارشناسان، علت تامه این تصادف منجر به فوت، عدم رعایت حق تقدم توسط راننده خودرو سواری تشخیص داده شده است.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: تمامی رانندگان و راکبان موتورسیکلت ها ملزم به رعایت قوانین و مقررات رانندگی هستند و کارشناسان پلیس راهور بدون کوچکترین اغماضی با هرگونه تخلفی به ویژه تخلفاتی که در وقوع تصادفات جرحی و فوتی تاثیرگذار باشند برخورد قانونی خواهد کرد.

 

نیم کیلو مواد مخدر در مخفیگاه خرده فروش مواد افیونی

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از شناسایی و دستگیری خرده فروش مواد مخدر و کشف ۵۰۰ گرم انواع مواد افیونی در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ ” جواد  افشاری ” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: با انجام افدامات تخصصی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی مشخص شد شخصی در یکی از محلات سطح حوزه استحفاظی اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می کند که  بررسی موضوع جهت شناسایی محل اختفاء این فرد در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در این راستا مأموران انتظامی پس از شناسایی محل حضور متهم به محل مورد نظر اعزام و در عملیاتی ضربتی موفق شدند وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او مقدار ۵۰۰ گرم مواد افیونی را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن در پایان با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

دستگیری سارقان احشام در ” فلاورجان ” اصفهان 

گروه استان ها-اصفهان-فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان اصفهان از شناسایی و دستگیری ۵ سارق احشام در عملیات مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ ” مرتضی هادیان ” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت احشام در سطح حوزه استحفاظی شهرستان فلاورجان، بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس آگاهی با بررسی میدانی و انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۵ سارق در ارتباط با این سرقت  شده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و هماهنگ متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با اشاره به اعتراف سارقان به یک فقره سرقت ۶ راس احشام تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا