اخبار استان ها

تخفیف ۴۰ درصدی اسنپ برای سفر به ابرسازه‌های تفریحی اصفهان

به گزارش سرمایه گستران، سعید ساکت اظهار کرد: به دنبال مفاهمه همکاری بین شرکت توسعه گردشگری و هلدینگ اسنپ مقرر شد تعداد ۹ پروژه مختلف در مجتمع‌های تحت پوشش شرکت توسعه سیاحتی شهرداری اصفهان اجرا شود.

وی افزود: بخش نخست این تفاهم‌نامه اجرای طرح تخفیف شرکت اسنپ برای مقاصد مجتمع بزرگ گردشگری صفه و شهر بازی شهر رویاها است.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با بیان اینکه طی تعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان با هلدینگ اسنپ، سفرهای گردشگران به مقصدهای تله‌کابین صفه و شهر رویاها از تخفیف ویژه ۴۰ درصدی برخوردار است، تصریح کرد: بر این اساس مسافران مقاصد این دو مجموعه با وارد کردن کلمه soffeh از ۴۰ درصد اسنپ برخوردار می‌شوند.

وی ادامه داد: هر نفر تا سقف چهار مرتبه در هرماه به مقصد این دو مجموعه گردشگری می‌توانند از تخفیف مجموعه اسنپ برخوردار شوند.

ساکت گفت: به دنبال شکل‌گیری این تعامل، بنا بر آن بوده است که خدمات متفاوت و متنوع در سایر ظرفیت‌های مرتبط با شرکت توسعه سیاحتی سپاهان نیز صورت پذیرد که در این راستا اطلاع‌رسانی آن به‌زودی اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: این خدمات شامل موارد متنوعی است که هلدینگ اسنپ در حوزه‌های مرتبط با خدمات شرکت طراحی و اراده می‌کند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا