اخبار استان ها

تذکر عضو شورا به شهردار مشهد برای پرداخت نکردن به موقع مطالبات پیمانکاران

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از خراسان رضوی، مجید دبیریان، امروز _دوشنبه هجدهم تیر_ در یکصد و هجدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در تذکری خطاب به شهردار مشهد اظهار کرد: متأسفانه هر جلسه تا جلسه بعد عملکرد شهردار به نحوی است که باید چندین تذکر بدهیم.

وی افزود: البته امیدواریم، شهردار محترم از تذکرات نمایندگان مردم ناراحت نشود و به‌جای گله‌گذاری از تذکرات، روند اصلاح امور را در پیش گیرند.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد گفت: در خصوص برگشت مکرر لوایح که تعدادش بسیار زیاد و علت اصلی آن ضعف مدیریت شهردار و اختلافات زیاد در بدنه اجرایی شهرداری است، زمانی که لوایح از شهرداری به شورا ارسال می‌شود، باید بررسی کامل انجام شود تا وقت نمایندگان مردم گرفته نشود.

دبیریان افزود: بر خلاف گزارش‌هایی که وضعیت مالی شهرداری را مساعد نشان می‌شود اما مطالبات پیمانکاران و پرداخت نکردن بدهی‌ها حاکی از موضوع دیگری است.

عضو شورای شهر مشهد گفت: پرداخت رفاهیات و اضافه کار پرسنل حجمی و شرکتی شهرداری چندین ماه است که با تأخیر انجام می‌شود، این موضوع ناشی از ضعف معاونت برنامه‌ریزی در پرداخت مطالبات آنها است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا