مسکن و عمران

ترافیک جاده‌های شمالی ادامه دارد – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران به نقل از مدیریت راههای کشور، در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۴۶۰ ترددشمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳۱.۹ درصد افزایش ثبت شده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۸.۳ درصد اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۴ تا ۵ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب‌تری را انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های سیاه بیشه، پیچ سرهنگ و نساء خبر می‌دهد.

هم اکنون ترافیک در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های محمدآباد، بایجان، وانا، شاهاندشت و آب اسک نیز سنگین است.

ترافیک سنگینی نیز در آزادراه رشت – قزوین حدفاصل دولت آباد تا رودبار گزارش شده است. ترافیک در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود نیز سنگین است و فقط تردد در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال (رفت و برگشت) روان است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور از وضعیت ترافیکی سایر محورها هم اکنون ترافیک سنگینی در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده هشتگرد و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و آزادراه ساوه – تهران محدوده عوارضی اول گزارش شده است. ترافیک در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع نیز سنگین است.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا