اخبار استان ها

ترویج فرهنگ قرآنی از اهداف اساسی شهرداری کرمانشاه است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، نادر نوروزی امروز _ یکشنبه نوزدهم فروردین_ در حاشیه بازدید از این غرفه در چهاردهمین نمایشگاه استان کرمانشاه، لحظاتی را با کودکان گذراند و به آن‌ها جوایزی اهدا کرد.

وی در جمع خبرنگاران برپایی این نمایشگاه را اقدام مؤثر و خوبی دانست و اظهار کرد: محصولات مختلف و متنوعی در نمایشگاه عرضه شده است.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: یکی از برنامه‌های خوب عرضه شده در این نمایشگاه که با استقبال خوبی همراه بوده، آموزش قرآن به خردسالان با حضور اساتید است.

نوروزی تشکل‌های قرآنی که در منازل برگزار می‌شود را اقدامی مؤثر و خوب در راستای پیشبرد فرهنگ قرآنی دانست و تصریح کرد: ترویج فرهنگ قرآنی جز اهداف همه دستگاه‌ها فرهنگی به ویژه شهرداری است.

وی از اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و سایر دست‌اندرکاران به خاطر این جهاد فرهنگی در راستای برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت، تشکر و قدردانی کرد.

چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت امسال در کرمانشاه در قالب ۴۱ غرفه در راستای معرفی دستاوردهای قرآنی ادارات و سازمان‌های استان و پخش فیلم و اجرای نمایش‌های قرآنی و دینی از ۱۶ تا ۲۰ فروردین‌ماه در پارک شاهد برپا است.

در ورودی نمایشگاه، غرفه شهرداری با برنامه‌های شاد و متنوعی در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و آموزش با استقبال پرشور کودکان مواجه شده است.

تاکنون سه برنامه با همکاری مؤسسات قرآنی با حضور کودکان و نوجوانان در غرفه برگزار شده که مورد استقبال بی‌نظیر واقع شده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا