اخبار استان ها

توزیع و اجرای ۱۶۰ تن آسفالت در خیابان های فلسطین و جهانگیری اراک

علی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سرمایه گستران از مرکزی اظهارکرد: عملیات احداث و اجرای شبکه هدایت آب‌های سطحی در راستای پیشگیری از بروز آب‌گرفتگی در معابر سطح شهر در دستور کار منطقه قرار دارد.

وی افزود: در این راستا مشکل آب‌گرفتگی های انتهای خیابان داوران، با ترمیم و اصلاح ۳۰ متر از جداول نهری رفع شد.

سرپرست منطقه ۴ شهرداری اراک گفت: در راستای بهسازی و مناسب سازی معابر شهری، در روزهای اخیر اجرا و توزیع ۱۶۰ تن آسفالت و ۱۵۰ متر جدول گذاری در خیابان‌های فلسطین و جهانگیری عملیاتی شده است.

حبیبی درباره سایر اقدامات صورت گرفته در محله داوران توسط عوامل اجرایی منطقه، به اجرای عملیات بتن‌ریزی اطراف لوله گاز داخل رودخانه برای ایمن سازی و رفع خطر، با همکاری ماشین آلات سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اشاره کرد.

وی با بیان اینکه عملیات جدول گذاری در راستای ضرورت و توجه به مسائل عمرانی شهر، انجام می‌گیرد، افزود: مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال‌های هدایت دفع آب‌های سطحی و سیلاب را در دستور کار قرار داد، که در همین راستا عوامل اجرایی منطقه طی چند روز گذشته بیش از ۱۵۰ متر طول جدول نهری، کانیوو، عرضی در خیابان‌های فلسطین و جهانگیری اجرایی و عملیاتی کرده است.

سرپرست منطقه ۴ شهرداری اراک گفت: عملیات پخش و توزیع آسفالت با هدف ترمیم، بهسازی و ایمن سازی معابر سطح شهر ادامه دارد و امیدواریم تا آخر سال معابر بیشتری در سطح شهر تحت پوشش آسفالت قرار گیرد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا