نفت،گازو پتروپالایش

ثبت رکوردی تازه در فروش محصولات پتروشیمی شازند

به گزاش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی شازند، علیرضا خلیلی‌نیا با اشاره به آمار فروش محصولات این شرکت در روزهای پایانی سال گفت: پتروشیمی شازند در اسفند ۱۴۰۱، رکورد فروش محصولات خود در بازار داخل را شکست و با فروش ۶۱۲۳۱ تن انواع محصولات شیمیایی و پلیمری (معادل فروش بیش از ۱۷۳۳ میلیارد تومان) به عددی تازه از فروش در ادوار فعالیت خود دست یافت.

وی افزود: در دوره تازه افزایش تولید محصولات با رویکرد توجه ویژه به بازار داخلی در دستور کار قرار گرفت و این واحد موفق شد در دو ماه پایانی سال، ۱۱۴۸۶۶ تن کالا برای صنایع داخل کشور تأمین کند که به‌طور میانگین، ماهانه ۲۰ درصد از میانگین فروش ۱۰ ماه پیش از آن بیشتر به شمار می‌آید.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند با اشاره به سیاست‌های این شرکت در سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: در سال جدید که «مهار تورم و رشد تولید» نام گرفته، شرکت خود را موظف می‌داند در تحقق شعار سال تلاش مضاعف کند. به همین منظور افزایش تولید محصولات، توسعه مجتمع و تولید محصولات تازه، افزایش صادرات و عرضه داخلی، جزو راهبردهای امسال خواهد بود که با کمک کارکنان زحمتکش و همت مضاعف مدیران به اهداف این راهبردها دست خواهیم یافت.


منبع خبر : شانا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا