اخبار استان ها

جست‌وجوی نجاتگران هلال‌احمر زنجان برای یافتن مرد ۶۰ ساله

حکمت‌اله هاشمی در گفتگویی در زنجان با بیان اینکه گزارش مفقودی مرد ۶۰ ساله‌ای در ارتفاعات کوهکن شهر آب بر شهرستان طارم توسط مردمی در ساعت ۱۵:۳۰ روز شنبه به ندای امداد اطلاع داده شد، اظهار کرد: بلافاصله یک تیم عملیاتی ۵ نفره همراه با تجهیزات مورد نیاز با یک دستگاه خودروی کمک‌دار سبک از جمعیت هلال احمر مرکز شهرستان برای جست‌وجوی این مفقودی اعزام شدند.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده نیز ۲ تیم آنست ساعت ۱۹ شامگاه شنبه از پایگاه امدادی مرکز استان برای جست و جو به این منطقه اعزام شدند و تا ساعت ۲۳:۵۵ جست‌وجوی ۳ تیم ادامه داشت و در ادامه این عملیات متوقف و جست‌وجو نیز صبح روز یکشنبه نیز مجدد آغاز شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این عملیات امروز نیز از صبح آغاز شده و تا ظهر روز جاری جست‌وجو همراه با ۲ تیم آنست ادامه داشت که با نامساعد شدن شرایط جوی عملیات این تیم متوقف شد.

هاشمی افزود: در حال حاضر ۲ تیم عملیاتی ۱۰ نفره همراه با خودروی کمک‌دار سبک در حال جست‌وجوی این مرد طارمی هستند.

وی تاکید کرد: از بعدازظهر روز شنبه تاکنون ارتفاعات و پیرامون روستاهای کلکش شهرستان زنجان، کوهکن علیا، چورزق، زرنی، شیرمشه توسط تیم‌های عملیاتی و با همراهی و کمک بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای محلی و اهالی روستاها از مناطق جست‌وجو بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: درخواست پرواز بالگرد برای جست و جوی این مرد ۶۰ ساله طارمی نیز انجام شده که به دلیل شرایط جوی نامساعد در این شهرستان امکان پرواز وجود نداشت.

هاشمی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد بدون محدودیت زمانی تماس برقرار کنند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا