تکنولوژی

جشنواره تاثیرگذاران تامین مالی نوآوری و فناوری برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، همزمان با دوازدهمین رویداد اینوتکس؛ «جشنواره تاثیرگذاران تامین مالی نوآوری و فناوری کشور» برگزار خواهد شد.

این جشنواره با هدف «شناسایی و معرفی نهادهای تاثیرگذار در حوزه تامین مالی و فناوری»، «تشویق سایر بازیگران به حضور موثرتر در این حوزه» و «جذب منابع مالی جدید در عرصه اقتصاد دانش بنیان»؛ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود. در این جشنواره به نهادهای مالی فعال در حوزه تامین مالی نوآوری و فناوری تندیسی با عنوان «دانش‌بنیان یار» اهدا خواهد شد.

فینوتکس؛ رویدای برای تأمین مالی نوآوری و فناوری در کشور

دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس با یک تفاوت قابل توجه با دوره‌های پیشین برگزار خواهد شد و این رویدداد میزبان نمایشگاه «فینوتکس؛ اولین رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری» خواهد بود. رویدادی که توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و با هدف گرد هم جمع شدن بازیگران بازار تأمین مالی برای تأمین منابع مالی زیست‌بوم دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری، در نخستین دوره برگزاری خود، دارای بخش‌های اصلی و جانبی مختلفی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به «جشنواره معرفی تأثیرگذارترین نهادهای تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان»، «برگزاری پنل‌ها»، «سمینارها»، «کارگاه‌های آموزشی»، «کافه سرمایه در قالب برگزاری جلسات رودررو» و «هم‌افزایی بین تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور، فناور و دانش‌بنیان با سرمایه‌گذارهای حقوقی و حقیقی برای ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری» اشاره کرد.

سرمایه‌گذاران، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، استارتاپ‌ها و سایر فعالان زیست‌بوم نوآوری و فناوری می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی رویداد اینوتکس مراجعه کنند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا