اخبار استان ها

دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۱۲ ساعت در اراک

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از مرکزی، کامیار چهری اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل عمد مرد ۴۲ ساله در شهرستان اراک در بامداد روز گذشته بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری قاتل شدند.

وی افزود: کارآگاهان ضمن بررسی دقیق صحنه وقوع جرم و آثار بجا مانده در صحنه و همچنین در تحقیقات تخصصی به همسر مقتول مظنون که با هماهنگی قضائی وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: در تحقیقات فنی و تخصصی کارآگاهان، همسر مقتول به طراحی نقشه قتل با همدستی جوانی ۲۵ ساله اعتراف کرد که با توجه به اعترافات وی و با هماهنگی مقام قضائی همدستش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

چهری ادامه داد: متهم در تحقیقات کارآگاهان و پس از مواجهه با شواهد و ادله پلیسی به قتل عمد مرد ۴۲ ساله اراکی با همدستی همسر مقتول به دلیل اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مراجع قضائی گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و چنانچه افرادی بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند پلیس با جدیت و برابر قانون با آنان برخورد خواهد کرد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا