اخبار استان ها

دستگیری ۵۱۳ معتاد و سوداگر مرگ در گیلان

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از گیلان، سردار حسین حسن‌پور امروز _یکشنبه، بیست‌وسوم اردیبهشت_ در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، هفتمین مرحله از طرح آرامش در شهر به مدت دو روز توسط پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان در سطح استان به مرحله اجرا درآمد.

وی از تعامل خوب فرماندهان انتظامی شهرستان‌های تابعه در اجرای این طرح خبر داد و افزود: در این راستا ۲۹۶ معتاد متجاهر جمع‌آوری و ۳۷ قاچاقچی و ۱۸۰ خرده‌فروش موادمخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: از این افراد ۱۵ کیلو و ۹۱۸ گرم تریاک، ۱۹۹ گرم هروئین، ۲۹ کیلو و ۶۹۱ گرم حشیش، ۵۴۳ گرم شیشه و ۷۳ کیلو و ۶۱۱ گرم سایر موادمخدر کشف شد.

حسن پور تصریح کرد: معتادان از طریق دادگاه درمان‌مدار به مراکز ترک اعتیاد معرفی و خرده‌فروشان و قاچاقچیان موادمخدر با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی با تاکید بر اجرای مستمر اینگونه طرح‌ها، خاطرنشان کرد: برخورد با پدیده شوم اعتیاد و موادمخدر که زمینه‌ساز بسیاری از جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی است با قدرت در دستور کار پلیس قرار دارد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا