اخبار استان ها

رتبه نخست اصفهان در تکمیل طرح‌های نیمه تمام و راکد در کشور

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محمود حقیقت‌سرشت در مراسم افتتاح یک واحد تولیدی در اردستان، اظهار کرد: این واحد تولیدی توانست در مدت کمتر از ده ماه به بهره‌برداری برسد این مدت زمان قابل قبولی است و در حال حاضر ۱۸ نفر در این واحد تولیدی مشغول به کار شده و در دفتر اصفهان نیز حدود ۱۰۰ نفر هستند.

وی افزود: فاز بعدی این واحد تولیدی برای ورق‌های MDF ملامینی و خاص راه‌اندازی می‌شود و امید می‌رود مجموعه‌های حاکمیتی نیز بتوانند خدمات مناسب به این طرح‌ها ارائه دهند.

حقیقت‌سرشت خاطرنشان کرد: امید می‌رود در کشور شاهد افتتاح چنین طرح‌های تولیدی باشیم و افتتاح این واحد تولیدی نمونه بارز شعار سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان تصریح کرد: تعداد زیادی از طرح‌های بالای ۶۰ درصد پیشرفت در استان اصفهان وجود دارد که در معرض سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد تا بتوانند در این طرح‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

وی بیان کرد: سال گذشته در کشور بیش از یک‌هزار طرح به بهره‌برداری رسید که سهم استان اصفهان از این طرح‌ها بالای ۱۰۰ طرح بود، این طرح‌ها با مجموعه جوان و پرانرژی مردم در زمان مناسب افتتاح شد.

حقیقت‌سرشت اضافه کرد: سال گذشته اصفهان بالاترین رتبه تکمیل طرح‌های نیمه تمام و راکد را در کشور داشت و این موضوع برای استان باعث افتخار است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان ادامه داد: نرخ بیکاری در استان اصفهان، تک‌رقمی شده است و سال گذشته شاهد کاهش نرخ بیکاری در استان بودیم.

وی یادآور شد: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سعی می‌شود به آن دسته از واحدهای تولیدی که نیازمند کمک هستند، کمک شود تا بتوانند حقوق کارگران را به‌موقع پرداخت کنند.

سرپرست معاونت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در یک‌سال گذشته تمام تسهیلاتی که توسط بانک‌های استان پرداخت شده حدود ۳۲۰ همت است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا