اخبار استان ها

زنجان گرمتر می‌شود – سرمایه گستران

حسین سلطانی در گفتگویی در زنجان اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی، آسمان استان امروز قسمتی ابری خواهد بود که گاهی با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید همراه خواهد شد و رگبار محلی و پراکنده باران و رعدوبرق در برخی مناطق استان محتمل است.

وی افزود: در روز دوشنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود که در ساعات بعدازظهر با وزش باد نسبتاً شدید همراه خواهد شد.

کارشناس مسئول پیش‌بینی و مدیریت بحران اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه از روز سه شنبه تا پایان هفته هوای استان صاف تا قسمتی ابری در بعدازظهر با وزش باد خواهد بود، گفت: طبق همین پیش‌بینی وزش باد در نواحی شرقی استان گاهی نسبتاً شدید خواهد بود.

سلطانی با اشاره به اینکه دمای هوا فردا به طور نسبی کاهش پیدا می‌کند، اضافه کرد: البته دمای هوا از روز سه‌شنبه بازهم روند افزایشی خواهد داشت.

وی دمای هوای فعلی شهر زنجان را ۲۳ درجه سانتیگراد بیان کرد و ادامه داد: این میزان دما نسبت به روز گذشته در همین ساعت دو درجه کاهش پیدا کرده است.

سلطانی با اشاره به میزان نوسان دمای شهرهای استان، گفت: طی شبانه‌روز گذشته کمینه و بیشینه دمای زنجان ۲۱ و ۳۲ درجه، ابهر ۲۰ و ۳۴ درجه، خرمدره ۲۰ و ۳۴ درجه، آب‌بر ۲۳ و ۳۵ درجه، قیدار ۱۸ و ۳۲ درجه، سلطانیه ۱۸ و ۳۲ درجه و ماهنشان ۲۱ و ۳۷۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا