اخبار استان ها

ساخت کارخانه زباله‌سوز ساری مهم‌ترین دغدغه برای رفع معضل زباله است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از مازندران، پرویز شعبانی، امروز_سه‌شنبه بیست‌وهشتم فروردین_ در دیدار اعضای شورا و شهردار شهر ساری با آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اقدامات شورای شهر و شهرداری ساری اظهار کرد: تاکنون تمام تلاش برای این اقدامات انجام شده که رضایت‌مندی نسبی در میان مردم و پرسنل را در برداشته است.

وی با بیان اینکه شهرداری در اجرای اکثر برنامه‌های فرهنگی شهر دخیل است و کمک شایانی به این مباحث انجام می‌دهد، افزود: چند پروژه شاخص برای امسال تعریف شده که مهم‌ترین آن پروژه پارک جنگلی شهید نوبخت (سکوتپه)، پل تا پل و چهار راه این شهر آشوب در حال اجرا است.

رئیس شورای شهر ساری یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیران شهری ساری را در بحث نیروگاه زباله سوز عنوان کرد و گفت: امیدواریم این پروژه هرچه زودتر انجام شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه در چند روز پایان سال حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ تن زباله در شهر ساری جمع‌آوری شده که عدد قابل توجه‌ای است، اظهار داشت: شاید با افتتاح این نیروگاه یکی از مهم‌ترین معضلات شهر و حتی استان که همان موضوع زباله است، حل شود.

علی عاشقان عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز در این دیدار با اشاره به سفر قریب‌الوقوع ریاست جمهوری به استان مازندران عنوان کرد: از شما تقاضا می‌شود تا در خصوص برخی پروژه‌های ضروری شهر مانند پل سه راه جویبار و همچنین نیروگاه زباله سوز به عنوان یکی از معضلات همیشگی شهر، شخصاً ورود کنید تا هر چه زودتر حل شود.

سید افشین راسخ دیگر عضو شورا نیز مطرح کرد: شهرداری ساری فقط می‌تواند با یک رفتار جهادی از این بحران خارج شود لذا باید با تلاش و خدمت بیشتر رضایت‌مندی مردم را به دست بیاوریم.

وی افزود: بنده معتقدم خدمات و کارهای که در حال انجام است اصلاً در حد و شأن مردم شهر ساری نیست.

حسین وریجی عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه با توجه به در پیش بودن سفر ریاست جمهوری به این استان باید این موضوع به یک فرصت تبدیل شود، افزود: مسافران زیادی از شهر ساری عبور می‌کنند و متأسفانه اوضاع کمربندی شهر اصلاً خوب نیست؛ باید نسبت به ترمیم و همچنین ساخت پل اقدام کنیم و این با همکاری حضرتعالی با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا