اخبار استان ها

شرایط امنیتی مطلوب در تمامی شعب اخذ رای اصفهان

شرایط امنیتی مطلوب در تمامی شعب اخذ رای اصفهان 1

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، از اصفهان، سید رضا مرتضوی در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای در میدان تاریخی حضرت امام (ره ) شهر اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از کمیته هایی که ذیل ستاد انتخابات وزارت کشور و استانداری استان ها تعریف می شود کمیته امنیت انتخابات است که در این کمیته با حضور مجموعه دستگاه های امنیتی و انتظامی برنامه ریزی های جامعی برای تامین امنیت انتخابات تهیه می شود.

وی افزود: با وجود فرصت کمی که برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری داشتیم اما بحمد الله با تلاش و مجاهدت خوب دستگاه امنیتی و انتظامی برنامه ریزی خوبی در خصوص تامین امنیت انتخابات صورت گرفته و طرح های ویژه ای در اصفهان و سایر شهرستان برای این موضوع اجرایی شدند.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: طبق گزارش های به دست آمده، با حضور مقتدرانه مجموعه نیروهای انتظامی شرایط امنی را در همه شعب اخذ رای داریم و امنیت عمومی هم در سراسر استان اصفهان در مراتب عالی آن برقرار است و هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای از این نظر وجود ندارد.

مرتضوی در خاتمه نقش نیروهای پلیس را در برگزاری با شکوه انتخابات ویژه و حائز اهمیت عنوان و بیان داشت: لازم می دانم تا از زحمات و تلاش شبانه روزی همه نیروهای تامین کننده امنیت از پلیس، بسیج، سپاه و سایر نیروهای امنیتی تقدیر و تشکر کنم.

۴۶

منبع خبر : خبر آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا