اخبار استان ها

عاملان مزاحمت و تخریب خودرو در تالش دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از گیلان، محمد رستمی امروز_یکشنبه بیست و سوم_اردیبهشت در تشریح این خبر اظهار کرد: اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه و نارضایتی مردم می شود و تحت هیچ شرایطی نباید اجازه داد این افراد نظم و امنیت جامعه و آسایش و آرامش مردم را برهم بزنند.

وی افزود: فردی به فرماندهی انتظامی کرگانرود مراجعه و اعلام کرد که به همراه خانواده حین تردد در یکی از محورهای این بخش سه نفر جوان با یک دستگاه سواری پژو پارس ضمن ایجاد مزاحمت برای آنان، اقدام به قمه‌کشی، توهین، ایجاد رعب و وحشت و تخریب خودرو روا آن‌ها کرده و متواری شده‌اند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش خاطرنشان کرد: پس از انجام تحقیقات و اقدامات انجام شده، متهمان غیربومی این پرونده که اهل یکی از استان‌های همجوار هستند، شناسایی و حین تردد با خودرو خودشان در منطقه کرگانرود دستگیر و یک تیغه سلاح سرد از آنها کشف شد.

رستمی تصریح کرد: سه نفر اراذل و اوباش نوظهور ۱۸ و ۱۹ ساله به بزه انتسابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

وی گفت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا