اخبار استان ها

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۳۰ فروردین‌

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری سرمایه گستران، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

۲ هزار اخطاریه ایمنی ساخت‌وساز در برخوردارترین منطقه مشهد صادر شد

حسین عبدالله زاده، مدیر منطقه یک شهرداری مشهد گفت: بیش از ۲ هزار اخطاریه ایمنی و پیگیری برای موارد متخلف ساختمانی در این منطقه در سال گذشته صادر شده است.

باغات اراک شناسنامه‌دار می‌شود

عباس خسروانی، سخنگوی شورای اسلامی اراک گفت: شهرداری موظف است شناسنامه باغات و اراضی اراک را تهیه و گزارش اقدامات انجام شده را به شورای شهر ارائه دهد.

عمران و برپایی مراسم‌های فرهنگی اجتماعی اولویت‌های شهری کهریزک

علی کلهر، شهردار کهریزک گفت: موضوعاتی از قبیل عمران، آبادانی، آسفالت جداول و همچنین برپایی مراسم فرهنگی و اجتماعی در تمام محله‌های سطح شهر در اولویت اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های اجرایی کهریزک در سال گذشته بود.

تحقق بیش از ۶۰ درصد مصوبات کمیسیون‌های تخصصی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

احسان متولیان، دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران گفت: در بیش از دو سال فعالیت مجمع طی دوره جدید، بیش از ۶۰ درصد مصوبات شهرداران و کمیسیون‌ها تخصصی محقق شده و برخی مصوبات همچون پیگیری مطالبات شهرداری‌ها از دولت خارج از اختیارات شهرداران است که دولت آقای رئیسی گام‌های مؤثری در این زمینه برداشته اند.

۲ هزار میلیارد ریال طرح بازآفرینی شهری در قرچک اجرا شد

بهرام نمرودی، مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری قرچک گفت: سال گذشته ۲ هزار و ۳۱۵ میلیارد ریال طرح در قالب بازآفرینی شهری در مناطق مختلف قرچک اجرا شد.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۳۰ فروردین‌

شب پرحادثه برای آتش‌نشانی قزوین

رضا معروفی، افسر کشیک سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از وقوع سه حادثه طی دو ساعت خبر داد.

رشد ۴۰ درصدی بودجه ۱۴۰۳ شهرداری آستارا

میثم الوان پور، شهردار آستارا بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری را بیش از ۲۸۸ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این میزان بودجه نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد دارد.

آغاز عملیات عمرانی سردرب بازار حرمخانه تبریز

حسین منیری فر، شهردار منطقه هشت تبریز از آغاز عملیات عمرانی سردرب بازار حرمخانه خبر داد و گفت: سردرب بازار حرمخانه به صورت طاقی و با آجری قفقازی اجرایی خواهد شد که بعد از تکمیل و نورپردازی متصل کننده بازار کفاشان به بازار حرم خانه خواهد بود.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا