اخبار استان ها

عملیات وعده صادق آغاز کاری بزرگ در عرصه دفاعی است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز _چهارشنبه، بیست‌ونهم فروردین_ در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش اظهار کرد: تمامی نیروهای نظامی و امنیتی منظومه‌ای از قدرت ملی و اقتدار فراملی برای ایران اسلامی آفریده‌اند و چنان در عرصه مدیریت و دانش نظامی و دفاعی و قدرت بالای عملیات صف و میدان در جغرافیای کلان ایران با هدایت فرماندهی کل قوا پیشرفت حاصل شده که نیروی جمهوری اسلامی ایران از محبوب‌ترین نیروهای مسلح جهان است.

وی افزود: طراحی نرم‌افرازی دانش بنیان عرصه مدیریت و همچنین تولید سخت افزاری نظامی و دفاعی در بردهای مختلف موجب این شده که دیگر، کشوری اجازه فکر تعرض به مرزهای ایران را به خود ندهد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به عملیات غرورآفرین وعده صادق گفت: عملیات اقتدار آفرین پهپادی و موشکی ایران بر ضد رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی نشان از قدرت بالای دانش نظامی و دفاعی و توانمندی در عرصه عملیات در جغرافیای وسیع فراملی بود و همگان دیدند که نیروهای اسلامی ایران این چنین توانمند است و این آغاز کاری بزرگ در عرصه دفاعی ایران است و نشان از اقتدار روز افزون نیروهای جمهوری اسلامی ایران دارد.

صفایی بوشهری با تشکر از نیروهای مسلح مستقر در استان و تلاش گران عرصه امنیت گفت: استان بوشهر خط مقدم مقاومت در تمامی عرصه‌ها است.

منبع: فارس

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا