اخبار استان ها

مشارکت بالای مردم دالاهو در انتخابات ریاست‌جمهوری

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، مسعود محنتی عصر امروز _جمعه پانزدهم تیر_ در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشارکت مردم شهرستان دالاهو تا این وقت از روز خوب بوده است، اظهار کرد: انتظار داریم امروز شاهد مشارکت پرشورتر مردم شهرستان در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای انتخاب فرد اصلح باشیم.

وی افزود: با توجه به اشتغال بیشتر مردم شهرستان دالاهو به کشاورزی، از بعدازظهر شاهد پرشورتر شدن انتخابات در شهرستان دالاهو خواهیم بود.

فرماندار شهرستان دالاهو با دعوت از عموم مردم شهرستان برای رأی دادن، خاطرنشان کرد: از افرادی که در مرحله اول برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری موفق به رأی دادن نشده‌اند، می‌خواهیم امروز در انتخابات شرکت کنند.

محنتی از مردم شهرستان خواست هرچه سریع‌تر پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شده و رأی خود را به صندوق بیاندازند.

وی با بیان اینکه حدود ۳۳ هزار نفر در شهرستان دالاهو واجد شرایط رأی دادن هستند، تاکید کرد: ۴۵ شعبه اخذ رأی در شهرستان دالاهو برای اخذ رأی مردم شهرستان برپا شده که از این تعداد ۱۵ شعبه ثابت و ۳۰ شعبه سیار است.

فرماندار دالاهو اضافه کرد: حدود ۱۰۰۰ نفر در فرایند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دالاهو مشارکت دارند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا