اقتصادی

همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طرح ملی مسکن / ساخت ۱۰۲ هزار واحد مسکونی

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، حجت‌الاسلام محمدرضا صالحیان امروز _جمعه هجدهم فروردین‌ماه_ در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه اصفهان با اشاره به فرا رسیدن شب‌های قدر، اظهار کرد: اهمیت شب‌های قدر به نزول قرآن و تقدیر امور است، در شب‌های قدر از رزق و روزی سال، خوشی‌ها و ناخوشی‌ها و حتی سفرها و حوادث رقم می‌خورد.

وی افزود: اهمیت دیگر شب قدر، سند امامت است، ولایت امام علی (ع) و اهلبیت (ع) جزو تقدیرات شب قدر است. یکی از دیگر ویژگی‌های شب قدر بخشش گناهان است و در این راستا ضروری است از برکات این شب استفاده کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اولین نهاد سازندگی است که با فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد و به فاصله ۱۰ روز بعد از استقرار نظام جمهوری اسلامی، اقدام به افتتاح حساب و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردند.

وی ادامه داد: در تاریخ نهم دی‌ماه اساسنامه بنیاد به تأیید رسید، قداست این بنیاد به این است که به فرمان امام خمینی (ره) تأسیس شد.

صالحیان تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه طرح ملی مسکن با تمام وجود وارد میدان شده و ۱۰۲ هزار واحد مسکونی توسط این بنیاد در حال ساخت است، ساخت ۱۱ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده شهر تهران در حال انجام است.

وی با اشاره به ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن در زمان وقوع حوادث از ابتدا آماده کار است و درحال حاضر ۳۴۱ هزار مسکن در کشور در حال ساخت است که ۱۱۲ هزار باب آن در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت انجام می‌شود.

در حال تکمیل است…

سرمایه گستران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا