اخبار استان ها

واژگونی خودروی پرشیا در قزوین یک‌کشته و ۶ مصدوم داشت

حمیدرضا ململی در گفتگویی در قزوین اظهار کرد: در پی تماس شهروندان در ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه پنجشنبه با سامانه ۱۲۵ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری و محبوس شدن دو نفر به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۳ و ۸ به همراه چهار دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اقبالیه، مولوی، پردیس، ترمینال و هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در جاده قزوین به اقبالیه (بعد از چهارراه نسیم شمال) رخ داده است، اضافه کرد: این حادثه هفت مصدوم داشت که با رسیدن نخستین آمبولانس از اقبالیه (سلطان‌آباد) به محل اعلام حادثه کار دسته‌بندی مصدومان توسط عوامل اورژانس آغاز شد. مصدومان حادثه که دو آقا با سن ۶ و ۱۶ سال و چهار مصدوم خانم در سن‌های ۱۲، ۲۰، ۲۱ و ۴۴ بودند، دچار آسیب به ستون فقرات و اندام‌ها شدند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین ادامه داد: متأسفانه خانم ۴۵ ساله مصدوم خودرو سواری به علت شدت حادثه و جراحات وارده علی‌رغم تلاش‌های کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی در صحنه حادثه فوت شد که پیکرش تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد.

ململی یادآور شد: با حضور آتش‌نشانان نسبت به ایمن‌سازی و امدادرسانی اقدام و دو نفر سرنشین حادثه که در خودرو محبوس شده بودند، رهاسازی شدند. در نهایت هم پنج نفر مصدوم توسط کارشناسان اورژانس و یک مصدوم توسط هلال‌احمر به بخش حوادث بیمارستان شهید محمدعلی رجایی قزوین منتقل شدند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا