اخبار استان ها

پیش بینی ۷۹۵ شعبه اخذ رای در چهارمحال‌ و بختیاری

محسن حسین میرزایی در گفتگویی در چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به چهار راهبرد رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت در برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با نصب‌العین قراردادن تقوا و بی‌طرفی مطلق براساس مر قانون و با رعایت اصل بی‌طرفی برگزار خواهد شد.

وی افزود: کمیته مشارکت‌های مردمی انتخابات با هدف فراهم کردن شرایط حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات و با حضور بزرگان، ریش‌سفیدان، اقوام و طوایف برگزار شده است و امروز با همه دست‌اندرکاران امر انتخابات تمام تمهیدات لازم در استان برای برگزاری انتخابات فراهم شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال‌وبختیاری، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در صحنه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری باعث ناامیدی دشمن و امیدواری هرچه بیشتر دوست‌داران نظام می‌شود.

حسین میرزایی با اشاره به پیش بینی ۷۹۵ شعبه اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، بیان کرد: از این تعداد شعبه اخذ رأی ۵۷۴ شعبه ثابت و۲۲۱ شعبه سیار هستند، همچنین ۱۰ هزار نفر به‌عنوان عوامل اجرایی روند انتخابات را تسهیل می‌کنند.

وی تأکید کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده از مجموع شعب اخذ رأی ۳۷۱ شعبه شهری و ۴۲۴ شعبه روستایی پیش‌بینی شده است، هم‌اکنون ۲۹ هیأت اجرایی در چهارمحال و بختیاری شکل گرفته که از این تعداد ۱۲ هیأت اجرایی در مراکز شهرستان‌ها و ۱۷ هیأت اجرایی نیز در مراکز بخش‌های مستقل تشکیل شده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا