اخبار استان ها

کارخانه آسفالت شهرداری دهدشت ساماندهی می‌شود

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کهگیلویه و بویراحمد، امروز _دوشنبه یازدهم تیر_ در بازدید از کارخانه آسفالت دهدشت با بیان اینکه کارخانه آسفالت دهدشت اتوماتیک می‌شود، اظهار کرد: در راستای تولید بیشتر آسفالت و تسریع در بهسازی معابر و محلات سطح شهر اتوماتیک کردن این کارخانه در دستور کار است.

وی افزود: در راستای ارائه خدمات بهتر جهت آسفالت و روکش و لکه‌گ یری خیابان‌ها، عملیات تعمیر و تجهیز کارخانه آسفالت آغاز شده‌است.

شهردار دهدشت گفت: به موازات تعمیر و تجهیز کارخانه آسفالت دهدشت عملیات گازسوز کردن این کارخانه قریب به یک ماه نیم پیش که شروع شده‌است.

وی تصریح کرد: طبق وعده پیمانکار عملیات تعمیر و تجهیز کارخانه آسفالت تا اواسط مرداد به طور کامل انجام می‌شود.

دیدار از اتوماتیک کردن کارخانه آسفالت دهدشت خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای تولید بیشتر آسفالت و تسریع در بهسازی معابر و محلات سطح شهر اتوماتیک کردن این کارخانه در دستور کار است.

وی افزود: قیر کافی جهت بهسازی آسفالت معابر و محلات شهر در مخازن ذخیره موجود است.

شهردار شهر دهدشت با بیان اینکه مجموعه شهرداری دهدشت از هیچ تلاشی جهت ارائه خدمات بهتر کوتاهی نخواهیم کرد، گفت: امیدواریم این سه تعمیر و تجهیز، گازسوزکردن و اتوماتیک کردن کارخانه آسفالت تا اواسط مرداد خاتمه پیدا کند که در آینده شاهد یک نهضت آسفالت واقعی در سطح شهر باشیم.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا