اخبار صنعت، معدن و تجارت

کشف ۳ تن گوشت گراز و خوک در شمال تهران

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران،سرگرد محمد زیدی روز شنبه در این خصوص، اظهار داشت: پس از کسب خبری مبنی بر توزیع و فروش گوشت‌های غیربهداشتی و قاچاق در یک واحد صنفی در خیابان ظفر تهران، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفت.

وی ادامه اظهار داشت: پس از بررسی صحت و سقم خبر دریافتی، تیمی از ماموران عملیات نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران به همراه نمایندگان سازمان غذا و دارو و کارشناسان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی به عمل آمده، ۳ تن و ۳۵۲ کیلوگرم گوشت غیرمجاز و قاچاق (گراز و خوک) بصورت غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته کشف و توقیف شد.

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشاره به اینکه ارزش اقلام کشف شده بیش از ۲۰ میلیارد ریال است، بیان کرد: واحد صنفی مذکور که سابقه ارتکاب تخلف دارد، با دستور قضائی پلمپ شد و اقلام کشف شده به نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران برای بررسی بیشتر تحویل داده شد.

سرگرد زیدی از شهروندان درخواست کرد که در راستای برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از تخلفات سودجویان، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

۳۵۲۱۷

منبع خبر : خبر آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا