اخبار استان ها

کوچک‌ترین نفوذ دشمن زیر چشم نیروهای مسلح قرار می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از اصفهان، سرهنگ «حمید محمدپور» امروز _جمعه– سی و یکم فروردین_ سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تیران به مناسبت هفته ارتش اظهار کرد: مرزهای هوایی، زمینی و دریایی کشورمان تحت نظارت و زیر چشم نیروهای مسلح از جمله ارتش قرار دارد و تحرکات کنترل می‌شود.

فرمانده آموزش گروه ۵۵ توپخانه نیروی زمینی ارتش اصفهان افزود: دشمن جرأت ورود به خاک کشورمان را ندارد و در کمترین زمان مورد هدف قرار می‌گیرد و ارتش در دروان انقلاب اسلامی در کنار دیگر نیروهای مسلح حافظ مرزهای کشورمان بوده است.

وی ادامه داد: دشمن امکان گذر از مرزهای کشور نخواهد داشت و نسبت به تحرکات اخطار گرفته و یا در کمال اقتدار با آن برخورد نظامی می‌شود و مانع از ادامه حرکت آنان می‌شود.

فرمانده آموزش گروه ۵۵ توپخانه نیروی زمینی ارتش اصفهان با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح کشورمان موجب شده تا همواره مرزهای کشور حفظ شود، تصریح کرد: در گذشته پیش از انقلاب اسلامی همواره در جنگ‌ها، بخشی از خاک کشور را از دست داده‌ایم اما با وجود هشت سال جنگ نظامی اما تمامیت ارضی کشور حفظ شده است.

سرهنگ محمدپور با اشاره به جنگ دوران دفاع مقدس، گفت: صدام در همان ساعات اولیه جنگ با مشاهده حمله جنگنده‌های هوایی ارتش که به سمت آنان حمله کرده بود، در ترس قرار گرفت و متعجب از این ظرفیت نظامی شد.

وی ادامه داد: ارتش ایران انقلابی بودن خود را در بیعت با بنیانگذار انقلاب اسلامی نشان داد و همواره در مسیر دفاع از کشور پیشگام بوده ولی در اوایل انقلابی برخی از افراد خبیث و منافقین داخلی به دنبال حذف ارتش بودند.

فرمانده آموزش گروه ۵۵ توپخانه نیروی زمینی ارتش اصفهان اضافه کرد: دستور رهبر کبیر انقلاب برای حفظ ارتش موجب شکست تفکر افراد منافق شد و ارتش امروز با اقتدار در کشور فعالیت می‌کند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا