اخبار استان ها

تجلیل از کارگران صنایع‌دستی آقاجانی به مناسبت روز جهانی کارگر

امیر آقاجانی ضمن تبریک روز کارگر بیان کرد: روز کارگر، یادآور اهمیت این قشر زحمتکش در پیشبرد اقتصاد و توسعه کشور است. کارگران، ستون اساسی هر جامعه‌ای را تشکیل می‌دهند و بدون آن‌ها، موتور رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی خاموش خواهند ماند.
وی افزود: تمامی کارگران به خلق ثروت سرزمین ایران کمک می‌کنند و شرکت صنایع‌دستی آقاجانی مفتخر است که اعلام کند با کوشش و تلاش نیروهای انسانی خود توانسته در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شود و محصولات باکیفیت، هویت و اصالت ایرانی را در دل خانه‌ها جای کند.
مدیرعامل شرکت صنایع‌دستی آقاجانی با بیان اینکه درحال حاضر ۲ هزار نفر نیروی مستقیم و غیرمستقیم در صنایع‌دستی آقاجانی مشغول به کار هستند، اظهار داشت: این افراد در خط مقدم تولید اکسسوری‌های کاربردی و زینتی قرار دارند و با خلاقیت و نوآوری در کار خود توانسته‌اند انقلابی عظیم در عرصه صنایع‌دستی ایران رقم بزنند.
وی ادامه داد: کارخانه صنایع‌دستی آقاجانی کار خود را با یک کارگاه تولیدی کوچک روستایی شروع کرد و درحال حاضر ۲۰ کارگاه فیروزه‌کوبی، مس و پرداز، کارخانه مس، خاتم، تمام خاتم، خم‌کاری، جعبه‌سازی، قلم‌زنی، شبکه‌بری، مس و خاتم، الماس‌تراش و الصاق سنگ فیروزه‌کوب، زیرمجموعه این کارخانه بزرگ فعالیت می‌کند. این امر نشان از رشد و پویایی شرکت صنایع‌دستی آقاجانی داشته تا بتواند افتخاری در زمینه فرهنگ و هنر ایران باشد.
آقاجانی با تاکید بر استفاده از نیروهای انسانی جوان و خلاق گفت: اشتغال‌زایی دغدغه نخست ماست و همیشه سعی کرده‌ایم نیروهای جوان را استخدام کنیم و آن‌ها را در مسیری هدفمند و رو به جلو هدایت کنیم. بسیاری از افرادی که در گذشته به‌عنوان کارگر رده پایین در کارخانه صنایع‌دستی آقاجانی مشغول به‌ کار بودند، اکنون خودشان صاحب کارگاه‌های تولیدی شده‌اند.
وی افزود: خلاقیت در مسیر شغلی افراد مسئله مهمی است که در فرهنگ سازمانی ما نیز بدان توجه ویژه‌ای می‌شود و هرکجا که لازم باشد از تمامی کارگران و کارمندان خود حمایت می‌کنیم. امیدواریم با ایجاد شرایط بهتر برای کارگران خود بتوانیم به توسعه پایدار کشور و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه کمک کنیم.
گفتنی است، شرکت صنایع‌دستی آقاجانی به مناسبت روز جهانی کارگر از تمامی پرسنل خود تقدیر و تجلیل به‌عمل آورد. این شرکت با تولید اکسسوری‌های مدرن فیروزه‌کوبی، خاتم، الماس‌تراش و مس و پرداز توانسته است به‌عنوان برندی جهانی هنر ایرانیان را به نمایش بگذارد.

منبع خبر : تابناک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا