اخبار استان ها

خدمات سازمان راهداری جهادی و مستمر است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، حجت‌الاسلام مجید وین در بازدید از ایستگاه پویش چشم به راهیم در استان کرمانشاه اظهار کرد: در دولت سیزدهم و رویکرد وزیر پرتلاش و جهادی راه و شهرسازی برای فعالیت‌ها پیوست اجتماعی و فرهنگی موضوعات رعایت شده است.

وی با تقدیر از رویکرد رئیس سازمان راهداری و مدیرکل راهداری و حمل‌و قل جاده‌ای استان کرمانشاه در پویش فرهنگی اجتماعی چشم به راهیم عنوان کرد: در کارها باید پیوست فرهنگی اجتماعی رعایت شود.

فرمانده پایگاه مقاومت وزارت راه و شهرسازی گفت: در هر جامعه و کشور مهمترین سرمایه، سرمایه انسانی است و با این پویش و فرهنگ‌سازی برای حفظ جان انسان‌ها این سرمایه حفظ می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به تناسب روزهای نوروز برنامه‌هایی در استان برگزار شده است، افزود: هم‌زمان با شهادت امیرالمومنین (ع) فضاسازی مناسبی در ایستگاه‌های طرح پویش چشم به راهیم انجام شده و در سین برنامه‌های اجرایی رعایت شأن شهادت در نظر گرفته شده و در اوایل نوروز برنامه‌های شاد و امیدآفرینی برگزار شده است.

وین با اشاره به ثواب خدمت‌رسانی و گره‌گشایی از مشکلات مردم گفت: سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، سازمانی است که دائم در حال جهاد است و خدمات نیروهای این سازمان مستمر است.

وی افزود: مقام عالی وزارت و مسئولان به دنبال این هستند، اتفاقات خوبی برای کارکنان این سازمان رخ دهد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا