اخبار استان ها

زوال رژیم غاصب صهیونیستی بسیار نزدیک است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز _جمعه، دهم فروردین_ در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت در جمع نمازگزاران با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۳ مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم» از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: رهبر انقلاب در طول سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای نسبت به حوزه اقتصاد و معیشت مردم داشته و امسال نیز این امر مورد تاکید است.

وی افزود: شعار سال جدید نشان‌دهنده نقش مهم مردم در پیشرفت‌های اقتصادی است، بنابراین هرچقدر از اقتصاد دولتی فاصله بگیریم، رشد اقتصادی و معیشت مردم را رقم زده‌ایم.

امام جمعه رشت با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی به ویژه در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره در صحنه‌های نظام حضور به موقع و حداکثری داشته‌اند و دشمنان را به عقب رانده‌اند بنابراین حضور مردم در عرصه اقتصاد می‌تواند نویدبخش توفیقات مهم در این عرصه باشد.

آیت‌الله فلاحتی تصریح کرد: تأمین سرمایه در گردش، حمایت از کارآفرینان، اعتماد به کارآفرین و افراد توانمند، توجه به بازار تولید، اصلاح ساختار و شیوه‌های خصوصی‌سازی، شکستن انحصار اقتصاد از دستان افراد محدود، ممانعت از ویژه خواری و جلوگیری از رانت خواری از اقداماتی مؤثری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جنگ غزه گفت: فلسطین، پاره تن امت اسلامی در این دوره از تاریخ ۷۵ ساله خود دوره‌ای بسیار سخت اما در عین حال افتخارآمیز از نظر مقاومت و ایستادگی را طی می‌کند.

امام جمعه رشت ادامه داد: دشمن غاصب طی ۷۵ سال هجومی حمله می‌کرد و اکنون دفاعی کار می‌کند ضمن اینکه در طول این سال‌ها همواره حرف از پیروزی می‌زد و اکنون از شکست می‌گوید.

وی با بیان اینکه جهانیان قدرت مقاومت را دیده‌اند، خاطرنشان کرد: امروز فلسطین به صدر مسائل منطقه و جهان تبدیل شده است و افکار عمومی، جنایت‌های رژیم صهیونیستی را قضاوت خواهند کرد.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه زوال رژیم صهیونیستی بسیار نزدیک است و به زودی شاهد آزادسازی قدس خواهیم بود، تصریح کرد: جبهه مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی برنامه‌ریزی بلندمدت دارد و تاکنون فقط ۱۰ درصد توانش را استفاده کرده و ۹۰ هنوز به کار گرفته نشده است اگرچه افراد زیادی به شهادت رسیده‌اند، اما پیروزی نهایی نصیب ملت فلسطین خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا