استان هااصفهانحوادثحوادث پلیس

از دستگیری 24 سارق در”نجف آباد”تا سایر اخبار پلیسی روز استان اصفهان

فرمانده انتظامي شهرستان"نجف آباد" ازدستگيري 24 سارق طی اجراي طرح امنیت محله محور و پاکسازی نقاط آلوده دراين شهرستان خبرداد.

به گزارش سرمایه گستران ، سرهنگ “میثم گوهری آرانی” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: طرح امنیت محله محور با هدف پاکسازی نقاط آلوده و پیشگیری از گسترش کانون های جرم و برخورد با سارقان در سطح شهرستان نجف آباد به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود : ماموران کلانتری های 11 و 12 فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد در راستای اجرای این طرح موفق به دستگیری 24 سارق ، 5 فروشنده مواد مخدر، دستگیری یک مالخر اموال مسروقه و 17 نفر از محکومان متواری و تحت تعقیب مراجع قضائی و جمع آوری 37 معتاد متجاهرشدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نجف آباد کشف 3 دستگاه خودروی مسروقه و کشف 20 فقره سایر سرقت ها را از دیگر نتایج اجرای این طرح عنوان و خاطر نشان کرد: اجرای طرح های امنیت محله محور با هدف ارتقاء امنيت اجتماعي و شناسائی و دستگیری سارقان و متخلفان به صورت مستمر توسط پلیس اجرا خواهد شد و شهروندان نیز می توانند با اطلاع موارد مشکوک به مركز فوريت هاي 110، پلیس را در این امر مهم یاری دهند.

 

غافلگيري خرده فروشان مواد مخدر در”شاهين شهر”

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با هوشياري مأموران انتظامي این فرماندهی 2 مواد فروش غير بومي که اقدام به توزيع مواد مخدر در بين جوانان شاهين شهري مي کردند با بيش از يک کيلو و 200 گرم ترياک دستگير شدند.

سرهنگ ” هادي کيان مهر” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: مأموران يگان امداد شهرستان با اقدامات هوشمندانه پلیسی از فعاليت مجرمانه  2 مواد فروش غير بومي و ساکن در يکي از شهرستان هاي مجاور که بوسيله سواري پرايد با حضور در شاهين شهر در سطح پارک ها و محلات اين شهر اقدام به فروش مواد مخدر به جوانان مي کردند مطلع و دستگيري آنها را در دستور کار قرار دادند. 

وي افزود: در اين خصوص مأموران با رصد اطلاعاتي خود محدوه فعاليت مجرمانه اين 2 سوداگر مرگ را در يکي از پارک هاي شاهين شهر شناسايي و سرانجام روز گذشته با رصد و کنترل محل هر 2 متهم را در حين فروش مواد مخدر دستگير و در بازرسي از خودروي آن ها مقدار يک کيلو و 200 گرم ترياک کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه با اشاره به اين که افراد دستگير شده پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شدند خاطر نشان شد: برخورد قاطع و قانونمند با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر که باعث ايجاد ناامني در جامعه و به تباهي کشاندن فرزندان اين مرز و بوم مي شوند به صورت مستمر در دستور کار پليس قرار دارد ضمن اينکه از شهروندان انتظار داريم اخبار و اطلاعات خود در اين زمينه را از طريق تماس با مرکز فوريت هاي 110 به پليس اطلاع دهند.

کشف 8 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در”خميني شهر”

گروه استان‌ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان خمینی شهر از کشف 5 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسيکلت مسروقه طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ غلامرضا براتی” در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری پليس بيان داشت:  در راستای اجرای طرح امنیت محله محور، ماموران انتظامی این فرماندهی طی گشت زنی های فعال و هدفمند در سطح حوزه استحفاظی موفق به کشف 5 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتور سیکلت مسروقه شدند.

وی افزود: در این طرح همچنین 2 سارق شناسایی و در عملیات هایی ضربتی دستگیر که ضمن تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاره به تحویل اموال مکشوفه به مالباختگان به شهروندان توصیه کرد: نكات ايمني در خصوص پیشگیری از سرقت را مدنظر قرار داده و وسایل نقلیه خود را به دزدگير و تجهيزات ضد سرقت تجهیز و از رها کردن سوئیچ بر روی خودرو و موتورسيکلت حتي براي يک لحظه خودداري کنند.

توقیف محموله سيگار وتنباکوي قاچاق در”شهرضا”

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا از توقیف یک دستگاه سواری پراید حامل سیگار و تنباکوی قاچاق در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

 کشف تعداد20980نخ انواع سيگار و50 پاکت انواع تنباکوي خارجي قاچاق به ارزش300 ميليون ريال ، در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ”صادق کاظمزاد” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بيان داشت: در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز، ماموران کلانتري11فرماندهي انتظامي شهرستان شهرضا حين گشت زني هدفمند در سطح شهر به يک دستگاه سواري پرايد مشکوک و براي بررسي بيشتر آن را متوقف کردند.

وي افزود:ماموران ضمن هماهنگي با مرجع قضائي به  بازرسي از اين خودروپرداخته و موفق به کشف تعداد 2 هزار و 980 نخ انواع سيگار و50 پاکت انواع تنباکوي خارجي قاچاق شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا ارزش محموله مکشوفه را300 ميليون ريال اعلام  و گفت: در اين رابطه راننده خودرو پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضايي معرفی شد.

دستبند پليس اصفهان بر دست سارقان

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان “اصفهان” از شناسایی و دستگیری 12 سارق طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ”حسين بساطي”در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پليس بيان داشت: در راستای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، پاکسازي محلات آلوده و جرم خيز در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران طی 24 ساعت گذشته با اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق شدند 12 سارق را شناسایی و در چند عملیات ضربتی و هماهنگ آن ها را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به کشف 20 فقره انواع سرقت در این طرح تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

دستگيري سارق منازل در “فريدن

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان”فريدن” از شناسایی و دستگيري سارق منازل با 3 فقره سرقت در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ”جواد افشاري” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان فریدن، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار ماموران انتظامي این فرماندهی قرار گرفت.

وي گفت: در این راستا ماموران با بررسی های میدانی و اقدامات هوشمندانه پليسي يک سارق را شناسايي و پس از هماهنگي با مرجع قضايي طي عملياتي ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان فريدن تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از مواجهه با مستندات و ادله مربوطه و در تحقیقات انجام شده به 3فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

 

پایان کارسارقان سيم وکابل برق در”فلاورجان”

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان فلاورجان از شناسایی و دستگيري 3 سارق سيم وکابل برق در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “مرتضي هاديان” در گفتگوبا خبرنگار خبرگزاری پليس بیان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت سيم وکابل برق در سطح شهرستان فلاورجان، دستگيري سارق يا سارقان در دستورکار پليس آگاهي این فرماندهی قرار گرفت.

وي افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با يک سري اقدامات فني و بررسی های میدانی صورت گرفته موفق به شناسايي 3 متهم در رابطه با این سرقت ها شده که با هماهنگي مرجع قضايي طی يک عمليات غافلگيرانه و ضربتی همه آن ها را دستگير کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با اشاره به کشف مقادیری کابل برق مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات اولیه به 6 فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

 

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز در ” تیران و کرون

گروه استان ها-اصفهان-فرمانده انتظامی شهرستان “تیران و کرون” از دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با 3 فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ “مهدی نیکبخت ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان های نیمه ساز در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وي افزود: در این راستا ماموران کلانتری 11 با انجام اقدامات تخصصی و تحقیقات جامع میدانی یک سارق را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و هماهنگ وی در مخفیگاهش دستگير كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون با اشاره به کشف مقادیری اموال مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهم تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی پلیس به 3 فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره اعتراف کرد که با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

 

دستگيري سارق جيب بُر اتوبوس هاي بي آر تي

گروه استان ها_اصفهان_رئيس پليس آگاهي فرماندهی انتظامی استان از دستگيري سارقي که در اتوبوس هاي بي آر تي اقدام به جيب بري مي کرد در عمليات کارآگاهان اين پليس خبرداد.

سرهنگ “حسين تركيان” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پليس بيان داشت: در پي وقوع چند فقره جيب بري و سرقت تلفن هاي همراه شهروندان که بيشتر در اتوبوس هاي بي آرتي شهر اصفهان رخ مي داد، طرح جامع و عملياتي مقابله با سارقان جيب بر با استفاده از کليه امکانات به اجرا گذاشته شد.

وي افزود: تحقيقات در اين خصوص ادامه داشت تا اينکه کارآگاهان با انجام يک سري اقدامات علمي و تخصصي و همچنين بررسي سرقت هاي گذشته و کسب اطلاعات لازم از مال باختگان سرانجام هويت يک زن جيب بُر را در ارتباط با این سرقت ها بدست آورده و طي يک عمليات ضربتي وي را در مخفيگاهش دستگير کردند.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان ادامه داد: متهمه که داراي 5 فقره سابقه جيب بري بود ، در مواجه با مدارک و مستندات پليس به 13 فقره جيب بري و سرقت تلفن همراه از شهروندان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در خاتمه به شهروندان توصيه کرد: از قرار دادن کيف و گوشي تلفن همراه خود در جيب پشت شلوار خودداري کرده و در مکان هاي شلوغ مانند مراکز خريد، ‌زيارتگاه ها ، اتوبوس هاي بي آر تي و مکان هاي تفريحي هوشياري خود را حفظ و مراقب افرادي که در اطرافشان هستند باشند و از اموال با ارزش درون کيف و جيب خود مواظبت کنند.

 

دستگيري سارقان زورگیر خودرو در ” كاشان

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان كاشان از شناسایی و دستگيري 4 سارق خودرو در عملیات مأموران انتظامی اين فرماندهی خبر داد.

سرهنگ “ايرج كاكاوند ” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان داشت: در پي وقوع يک فقره زورگیری و سرقت یک دستگاه خودرو پرايد در یکی از محلات شهرستان کاشان،  بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود: در این راستا كارآگاهان  با انجام اقدامات اطلاعاتي و هوشمندانه پلیسی در کمتر از 24 ساعت موفق شدند 4 سارق را شناسايي و در يك عمليات ضربتي آنان را حين تردد در سطح شهر دستگير و به همراه خودرو مسروقه به مقر پليس انتقال دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

 

سارقان کابل هاي برق”تیران و کرون”دستگیر شدند

گروه استان‌ها_اصفهان _ فرمانده انتظامي شهرستان” تیران و کرون” از دستگيري سارق کابل هاي برق در عمليات مأموران اين فرماندهي خبر داد.

سرهنگ”مهدی نیکبخت”در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پليس بيان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت سيم وکابل برق دراین شهرستان، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وي افزود: در اين رابطه کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزي و اقدامات تخصصي خود 2 سارق را شناسایي و پس از هماهنگي با مرجع قضائي به مخفيگاه متهمان اعزام و در عملياتي ضربتي آن ها را دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه در بازرسي از مخفيگاه سارقان مقداری کابل برق مسروقه کشف شد تصریح کرد: متهمان که پس از رو به شدن با ادله و مستندات پليس چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند در تحقيقات تکميلي پليس به 2 فقره سرقت کابل برق در سطح این شهرستان اعتراف کردند.

اين مقام انتظامي در پايان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائي تحویل داده شدند، بر عزم جدي پليس در برخورد با سارقان تأکید و از شهروندان خواست  در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و مجرمانه بلافاصله مراتب را از طريق شماره تماس 110 به پليس اطلاع دهند.

 

 

کشف ادويجات قاچاق در اصفهان

گروه استان ها _ اصفهان _ رئيس پليس امنيت اقتصادي فرماندهي انتظامي استان از کشف يک محموله ادويه خارجي قاچاق به ارزش 35 ميليارد ريال در شهر اصفهان خبر داد.

 سرهنگمهدي سبحاني فر” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان کرد: ماموران پليس امنيت اقتصادي فرماندهي انتظامي استان در پي کسب خبري مبني بر دپوي مقدار زيادي ادويه جات قاچاق در يکي از انبارهاي شهر اصفهان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 وي افزود: ماموران پس از انجام تحقيقات ميداني و کسب اطيمنان از درستي موضوع طي هماهنگي با مرجع قضائي به همراه کارشناسان سازمان جهاد کشاورزي استان به محل اعزام و در بازرسي از آن 30 تُن ادويه جات را کشف کردند.

رئيس پليس امنيت اقتصادي فرماندهي انتظامي استان تصريح کرد: با توجه به عدم ثبت انبار مذکور در سامانه جامع انبارها و عدم اعلام موجودي آن به مبادي مربوطه به استناد  قانون مبارزه با قاچاق محموله ادويه جات به عنوان کالاي قاچاق در محل توقيف شد.

سرهنگ سبحاني فر با بيان اينکه ارزش اين محموله 35 ميليارد ريال برآورد شده است اظهار داشت: در اين رابطه مالک کالا دستگير و  پرونده اي در اين خصوص تشکيل که تحت بررسي قانوني مي باشد.

 

شرور قداره کش در شاهين شهر دستگير شد

گروه استان ها- اصفهان –فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه گفت: در عمليات مأموران انتظامي شرور سابقه داري که در يکي از محلات اين شهرستان با عربده کشي و قداره کشي باعث رعب و وحشت شهروندان شده بود دستگير شد.

سرهنگ هادي کيان مهر” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس اظهار داشت: روز گشته در پي در يافت گزارشي در خصوص  عربده کشي و قدرت نمايي فردي شرور در يکي از محلات شاهين شهر دستگيري اين فرد به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.

وي افزود: بلافاصله با دريافت اين خبر تيمي از مأموران انتظامي شهرستان به محل اعزام و در صحنه يکي از افراد شرور و سابقه دار  شاهين شهر را که در مقابل يک مجتمع مسکوني با در دست داشتن يک قبضه قداره در انظار عمومي اقدام به عربده کشي و تهديد اهالي ساختمان مي کرد مشاهده و او را در عملياتي ضربتي دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه با اشاره به تحويل متهم به مرجع قضايي بر عزم جدي پليس در برخورد قانوني و قاطعانه با اخلالگران نظم و امنيت عمومي و برهم زنندگان آسايش مردم تأکيد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه اقدامات اوباشگرانه در سطح محلات، بلافاصله با مركز فوريت هاي پليسي 110 تماس حاصل نمايند.

 

 

کشف مواد خوراکي قاچاق در منزل مسکوني

گروه استان ها-اصفهان-فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از کشف انواع مواد خوراکي قاچاق از يک منزل مسکوني به ارزش 40 ميليارد ريال خبر داد.

سرهنگ حسين بساطي ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان داشت: در تداوم اجراي طرح کشف محوله هاي قاچاق و برخورد قاطع و قانوني با مخلان نظم اقتصادي، ماموران انتظامي کلانتري 25 با انجام اقدامات ميداني و تحقيقات تخصصي از نگهداري محوله اي از انواع مواد خوراکي قاچاق در يک منزل مسکوني در سطح حوزه استحفاظي خود مطلع شده و بررسي موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وي در ادامه گفت: پس از هماهنگي با مرجع قضائي و با شناسايي منزل مورد نظر، ماموران انتظامي به محل اعزام و در بررسي دقيق محموله اي شامل 10 کيلو عسل، 12 کيلو چايي، 800 کيلو کاپوچينو و 16 هزار و 448 بسته انواع مواد خوراکي قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان با اشاره به اينکه ارزش کالاي قاچاق کشف شده 40 ميليارد ريال برآرود شده است خاطر نشان کرد: در اين خصوص فرد متخلف شناسايي و با تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد.

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا