اخبار استان ها

قاتل متواری تسلیم پلیس شد

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، علی کرمی پنجشنبه _ شانزدهم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از قتل جوانی ۳۲ ساله در تاریخ ۹ فروردین در کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در همان ساعت اولیه وقوع قتل ۲ متهم که پدر و پسر بودند، دستگیر شدند، افزود: متهم سوم و اصلی موفق به فرار از صحنه حادثه شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه تصریح کرد: در حالی که جستجو و پیگیری‌های شبانه روزی کارآگاهان برای دستگیری متهم متواری ادامه داشت، این فرد خود را به پلیس آگاهی تسلیم و صراحتاً به قتل جوان ۳۲ ساله اعتراف کرد.

وی ادامه داد: این فرد در بازجویی‌ها عنوان کرد مقتول، پسرعموی وی و داماد خانواده بوده که به دنبال اختلافات خانوادگی میان آنها درگیری رخ داده که طی آن وی با اسلحه شکاری غیرمجاز چند تیر به سمت فرد مقتول شلیک کرده و باعث مرگش شده است.

کرمی در پایان با بیان اینکه پیش از این پدر و برادر فرد قاتل نیز به عنوان مظنون دستگیر شده بودند، گفت: تحقیقات و بازجویی‌های تکمیلی از متهم به قتل ادامه دارد.

سارق کابل برق در کرمانشاه دستگیر شد

مأموران پلیس شهرستان کرمانشاه در عملیاتی موفق به دستگیری سارق کابل برق در این شهرستان با ۹ فقره سرقت شدند.

پس از وقوع چند مورد سرقت سیم برق در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مأموران کلانتری ۱۱ مرکز با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک سارق حرفه‌ای شده و وی را در عملیاتی دستگیر کردند.

در این راستا پرونده‌ای تشکیل و متهم دستگیر شده که در بازجویی‌ها به ۹ فقره سرقت سیم برق در کرمانشاه اعتراف کرد را به دستگاه قضائی معرفی کردند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا