امروز پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
8:39:33 - سه‌شنبه 2 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در بیست و هشتمین برنامه «هر هفته چند افتتاح» صورت می‌گیرد
بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه در منطقه ۱۴ اصفهان
در بیست و هشتمین برنامه «هر هفته چند افتتاح»، دو پروژه در منطقه ۱۴ به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی دو پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، بیست و هشتمین برنامه از سری برنامه‌های «هر هفته چند افتتاح» این هفته به پروژه‌های منطقه ۱۴ اختصاص دارد و دو پروژه در این منطقه به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی دو پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود.

در این هفته، باند شمالی خیابان ابوریحان بیرونی شرقی حدفاصل خیابان‌های لاله شمالی تا بعثت به طول ۹۵۰ متر به بهره‌برداری می‌رسد.

همچنین بوستان شهید خطیبی واقع در خیابان مهدیه نیز که طی ۴ ماه اجرا شده با مساحت کل بیش از ۴ هزار مترمربعو با هزینه‌ای بالغ بر ۳۳۰ میلیون تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

علاوه بر پروژه‌هایی که این هفته در منطقه ۱۴ به بهره‌برداری می‌رسد، عملیات اجرایی دو بوستان شامل بوستان و زمین ورزشی (زمین فوتبال و تنیس روی میز)در خیابان آزادیو همچنین بوستان محله بوتان در خیابان بعثت هر کدام با مساحت ۴هزار مترمربع آغاز خواهد شد.

بیست و هشتمین برنامه «هر هفته چند افتتاح» روز چهارشنبه این هفته ۱۳ مردادماه با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، مدیران شهری، اصحاب رسانه و شهروندان منطقه ۱۴ برگزار می‌شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب