امروز پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
15:47:44 - شنبه 22 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قیمت نفت در سال ۲۰۱۷ نیز در حد کنونی باقی می ماند
‘کلادیو دسکالزی’ رئیس و مدیرعامل شرکت نفت ایتالیا ‘ انی (Eni)’ گفت: قیمت نفت در سال ۲۰۱۷ نیز در حد کنونی قیمت های امسال باقی خواهد ماند زیرا در حال حاضر ذخایر نفت زیادی در جهان وجود دارد که باید مصرف شوند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روزنامه ‘ایل سوله’، مدیرعامل شرکت نفت ایتالیا در مراسم اهدای جایزه شرکت انی (Eni Award 2016) به نخبگان تحقیقات در بخش انرژی که در محل کاخ ریاست جمهوری این کشور و با حضور ‘سرجو ماتارلا’ رئیس جمهور این کشور و جمعی از مدیران شرکت نفت برگزار شد؛ افزود: قیمت نفت تنها در سال های ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ کمی بالا خواهد رفت و دلیل آن نیز کاهش در بخش سرمایه گذاری در صنعت نفت است که اکنون شاهد آن هستیم.
وی گفت: شرکت انی در طول تاریخ نشان داده است که مهارت خوبی برای شنا کردن در آب های متلاتم دارد و افزیش و یا کاهش بهای نفت در وضعیت این شرکت تاثیری نخواهد گذاشت.
مدیر عامل شرکت نفت ایتالیا، در این مراسم گزارشی پیرامون موفقیت های شرکت نفت ایتالیا در سال گذشته بویژه در منطقه نفتی کاشاکان در قزاقستان ارائه کرد. به گفته دسکالزی، مخازن نفت کاشاکان اگرچه تاثیری بر بهای نفت اوپک نخواهد داشت ولی برای کشور ایتالیا، مخازن راهبردی محسوب می گردد. به پیش بینی وی، شرکت انی در این منطقه تا سه الی چهار سال آینده تولیدات زیادی خواهد داشت که موجب رونق در وضعیت تراز و نقدینگی این شرکت خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب