امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
15:38:33 - دوشنبه 16 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش قیمت سکه و کاهش نرخ دلار
صرافان ارز و سکه امروز (دوشنبه) هر دلار آمریکا را با ۱۷۰ ریال کاهش قیمت ، ۳۸ هزار و ۸۶۱ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با افزایش ۷۲ هزار ریالی، ۱۱ میلیون و ۸۶۲ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به ۴۲ هزار و ۶۷۳ ریال رسید که نسبت به دیروز ۲۲ ریال کاهش داشت.
هر پوند انگلیس نیز در بازار آزاد کاهش ۲۷۰ ریالی نسبت به روز گذشته تجربه کرد و ۴۸ هزار و ۴۸۰ ریال داد و ستد شد.
برپایه این گزارش، اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۹ هزار و ۲۱۰ ریال و هر یورو را ۴۳ هزار و ۳۰ ریال اعلام کرد.

قیمت مسکوکات طلا
برپایه اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۵۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال و هر نیم سکه با افزایش ۲۰ هزار ریالی، ۶ میلیون و ۲۰ هزار ریال فروخته شد.
هر قطعه ربع سکه طلا و سکه یک گرمی نیز بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز به ترتیب سه میلیون و ۲۰۰ هزار ریال و دو میلیون و ۵۰ هزار ریال داد و ستد شد.
اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با پنج دلار و ۷۰ سنت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یکهزار و ۲۰۳ دلار و ۶۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۵۲ هزار و ۲۴۰ ریال اعلام کرده است که نسبت به یکشنبه ۲ هزار و ۵۳۰ ریال کاهش به ثبت رساند.
معاملات بازار آزاد سکه و ارز تا ساعت ۱۸ هر روز ادامه دارد و در میانه روز و در فاصله زمانی ۱۳ تا ۱۴ به اوج می رسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب