امروز پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
8:00:44 - شنبه 29 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار اصفهان در برنامه رادیویی موج جوانی:
ضریب ماندگاری گردشگر در اصفهان به ۴ روز رسیده است
پایگاه خبری سرمایه گستران -شهردار اصفهان گفت: ضریب ماندگاری گردشگر در اصفهان در گذشته ۲.۵ روز بوده که با تلاش مدیریت شهری به ۴ روز رسیده و امیدواریم به ۶ روز استاندارد جهانی برسیم.

 

fi گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای  شهرداری اصفهان ، مهدی جمالی نژاد با حضور در برنامه رادیویی «موج جوانی» ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم، روز شوراها و روز کارگر اظهار کرد: در شهرداری اصفهان برنامه های متنوعی با رویکردهای فرهنگی، عمرانی و ترافیکی در هفته نکوداشت اصفهان برپاشد.

وی ادامه داد: اصفهان در سه دوره تاریخی آل بویه، صفویه و سلجوقیه به عنوان یک اسطوره شهر معرفی و به عنوان یک موزه بدون سقف شناخته است.

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه باید با دید کارشناسی شده به اصفهان نگاه کرد، گفت: برنامه های راهبردی متعددی از اصفهان +۲۲ تا اصفهان ۱۴۰۰ در شهرداری اصفهان برای این شهر تدوین شده است.

وی افزود: در همین راستا ضریب ماندگاری گردشگر در اصفهان در گذشته ۲.۵ روز بوده که با تلاش مدیریت شهری به ۴ روز رسیده و امیدواریم به ۶ روز استاندارد جهانی برسیم.

جمالی نژاد با اعلام اینکه جاذبه های زیادی در استان و شهر اصفهان واقع شده است، عنوان کرد: در شرق اصفهان، کویر های زیبایی هستند که جاذبه بسیار خوبی برای گردشگران اروپایی هستند در شمال نیز مناطق تاریخی و کوه های سر به فلک کشیده وجود دارد در غرب نیز سرچشمه های زاینده رود از جاذبه های سفر به اصفهان محسوب می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه ۲۰ هزار جاذبه گردشگریدراستانو۲ هزار مورد آن درشهرستاناصفهانوجوددارد،تاکیدکرد: بااینوجودمیتوانگفتگردشگرانیکهبهاصفهان سفر می کنند به تعداد انگشتان دست از جاذبه های این استان بازدید کرده اند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه در مناطق ۱۵گانه اصفهان، ۲۰۰ محله وجود دارد که هر هفته در قالب برنامه های مختلف در خدمت آنها هستیم، تاکید کرد: ملاقات های مردمی و برنامه هر هفته چند افتتاح از جمله برنامه های موفقی هستند که باعث شده ۱۱۸۰ پروژه های عمرانی به صورت شبانه روزی انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: شهر اصفهان، شهری است که ردپای تاریخ و فرهنگ و هنر در همه جای آن وجود دارد و در همین راستا تقدیر از هنرمندان و فرهیختگان شهری نیز در دستور کار مدیریت شهری اصفهان قرار گرفته است.

برای دریافت آخرین اخبار منتخب پایگاه خبری سرمایه گستران با ما در کانال تلگرام همراه باشید sarmayehgostaran@

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب