امروز جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
10:13:23 - شنبه 7 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پی وقوع اولین سرمای پاییزی؛
 ۱۶۸ میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی مصرف شد
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به ورود اولین سامانه هوای سرد در این استان گفت: طی هفته گذشته ۱۶۸ میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی مصرف شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع ۱۶۸ میلیون مترمکعب گاز مصرفی هفته گذشته استان، بطور میانگین روزانه ۲۸ میلیون در بخش های مختلف خانگی و عمومی، تجاری و صنعتی و نیروگاهی مصرف شده است.

وی با اشاره به آغاز پلکانی سرمای پاییزی هفته گذشته افزود: در همین مدت کمترین آمار مصرف گاز استان مربوط به شنبه ۹ مهرماه با ۲۲ میلیون مترمکعب و بیشترین آن در روز پنجشنبه سیزدهم با ۳۲ میلیون مترمکعب یعنی با ۴۷ درصد افزایش به ثبت رسید.

فانی با بیان اینکه این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری نداشته خاطرنشان کرد: در مدت مشابه سال قبل نیز ۱۶۷ میلیون مترمکعب گاز در بازه زمانی نهم الی چهاردهم مهرماه مصرف شد.

شایان ذکر است؛ شرکت گاز خراسان رضوی تامین کننده گاز بیش از دو میلیون و  ۸۴ هزار و ۳۳۲ مشترک است که از این تعداد یک ملیون و ۷۰۰ هزار در بخش شهری و ۳۸۴ هزار و ۲۷۶ مشترک در بخش روستایی قرار دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب