امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
6:11:07 - چهارشنبه 25 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان استان اصفهان تقدیر می شود 
سرمایه گستران– مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان اصفهان گفت: از شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان استان در روز ۱۴ آبان سال جاری با حضور مسئولین استانی و کشوری تقدیر می شود .

 

حسین توکل درجلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد برگزاری مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان که روز سه شنبه  در محل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان اصفهان برگزار گردید، افزود: این برای اولین بار است که از شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان در استان تقدیر می شود .

وی تصریح کرد :پس از ارزیابی های صورت گرفته ،تعداد ۱۴شرکت به عنوان شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان برای سال ۱۳۹۵ انتخاب شده اند که قرار است درمراسمی که به همین مناسبت در روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود ،از آنها  تقدیر به عمل آید  .همچنین در حاشیه این مراسم از ناظران افتخاری سازمان نیز تقدیر می شود.

داشتن هدف و برنامه ریزی عامل موفقیت شرکت ها

مشاور رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان با بیان اینکه  علت بعضی ازشرکتهای دارای مشکل وغیر فعال، ضعف مدیریت ونداشتن هدف و برنامه بلند مدت است ،گفت :این عوامل در کنار وابستگی شرکت ها به حمایت های دولتی  و دریافت وام های ارزان قیمت ازجمله مشکلاتی است که حتی در برخی موارد باعث تعطیلی بنگاه های اقتصادی می شود .

حسین توکل افزایش کارآیی و داشتن اهداف بلند مدت و برندسازی را از موفقیت شرکت ها عنوان کرد و به اهمیت جانشین پروری برای ادامه حیات شرکت ها در نسل های بعدی تاکید کرد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب