امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
11:40:02 - شنبه 2 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت گاز استان اصفهان ، شرکت برتر در حوزه مسئولیت های اجتماعی
به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه شرکت گاز استان اصفهان در حوزه مسئولیت های اجتماعی خود برنامه ریزی مدون و گسترده ای دارد گفت: در سال ۹۶ در این حوزه، دو تندیس زرین و دو لوح تقدیر از سومین جشنواره مسئولیت های […]

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه شرکت گاز استان اصفهان در حوزه مسئولیت های اجتماعی خود برنامه ریزی مدون و گسترده ای دارد گفت: در سال ۹۶ در این حوزه، دو تندیس زرین و دو لوح تقدیر از سومین جشنواره مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت کسب کردیم .

مهندس علوی افزود: امور HSE و پدافند غیرعامل این شرکت با چهار رکن اساسی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل و همچنین مسئولیت های فرعی از جمله؛ مدیریت انرژی و کربن، برنامه‎ریزی آموزش های مرتبط و مدیریت کمیته مسئولیت های اجتماعی در این شرکت فعالیت می کند.

وی، با تاکید بر اینکه  HSE تمامی فعالیت های اجتماعی و سازمانی کارکنان را در بر می‎گیرد و برنامه‎ریزی و هماهنگی دقیق اجرای متوازن آن از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: خوشبختانه در سال گذشته موفقیت‎های چشمگیردر حوزه HSE شاهد بودیم .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تمدید گواهینامه های HSE-MS و ISO 50001،کسب رتبه دوم در ارزیابی عملکرد HSE سال ۱۳۹۵ در بین ۳۱ شرکت گاز استانی در اسفند ۹۶،کسب لوح تقدیر از سازمان حفاظت محیط زیست کشور،کسب لوح تقدیر و تندیس فعال زیست محیطی از سازمان حفاظت از محیط زیست استان وکسب رتبه سوم در هشتمین دوره مسابقات عملیاتی/ ورزشی امدادگران را از جمله موفقیت های بزرگ شرکت گاز استان اصفهان در حوزه HSE عنوان کرد.

مهندس علوی همچنین، پیاده سازی مدیریت پسماند و تبدیل پسماندهای ویژه به عادی مانند بشکه های خالی ادورانت، پیاده سازی مدیریت سبز از جمله توسعه و نگهداری فضای سبز، احداث سامانه های اعلان و اطفاء حریق در ادارات و انبارهای شرکت به تعداد ۱۰ مورد، اندازه گیری آلاینده های زیست محیطی از جمله صدای ایستگاه ها و نصب کاهنده صدا در ایستگاه ها و استفاده از دستگاه آنالایزر مرکاپتان وکالیبراسیون دستگاه های گاز سنج و بوسنج از دیگر اقدامات کلیدی گاز اصفهان در بخش HSE برشمرد.

علوی گفت: سال گذشته برای توسعه فرهنگ بهداشت کارکنان و خانواده های آنها، تفاهم نامه ای با معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منعقد شد و دوره های آموزشی  بهداشت جسم و روان برای کارکنان و خانواده های آنها برگزار گردید .

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، احداث سامانه تصفیه پساب  و آبیاری قطره‎ای در برخی ادارات و همچنین انجام مانورهای مختلف امداد و نجات و دو دوره مسابقات امدادی بین نواحی گازرسانی از دیگر اقدامات شاخص در سال گذشته بیان کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب