تیتر دوشهر و جامعهعناوین اخبار

پرداخت ۸۰ درصد از بدهی های پروژه مرکز همایش های بین المللی 

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در جلسه هماهنگی اجرای پروژه مرکز همایش‌های بین المللی در سالن اجتماعات این پروژه، اظهار کرد: سیاست‌گذاری و پیگیری پروژه‌های بزرگ شهر اصفهان به صورت منظم هر ۱۵ روز یکبار انجام می‌شود و در جلسه امروز نیز مشکلات و موانع فرا روی پروژه مرکز همایش‌ها بررسی شد.

وی تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد شهرداری منطقه ۶ آزادسازی ورودی مرکز همایش ها از سمت خیابان آبشار را در اولویت قرار دهد.

وی اظهار امیدواری کرد: عملیات اجرایی مرکز همایش های بین المللی تا ۱۵ روز آینده سرعت گیرد و شاهد تحرک جدی در پیشرفت این پروژه باشیم.

نوروزی ادامه داد: مدیریت شهری بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در تکمیل سالن اجلاس اصفهان مصمم است و تاکنون جلسات متعددی با سرمایه گذاران و بخش خصوصی برای این مهم برگزار کرده است.

تحرک پروژه در آینده نزدیک

رییس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اصفهان در حاشیه این جلسه افزود: مرکز همایش های بین المللی ابر پروژه محسوب می شود؛ اما در سال های گذشته دردی از اصفهان دوا نکرده است.

شیرین طغیانی ادامه داد: بخشی از این پروژه به بخش خصوصی واگذار شده است اما لازم است در این زمینه گام های موثری برداشته شود و بخش خصوصی هم فعال شود.

وی برگزاری جلسات منظم بررسی پروژه های شهر اصفهان را در پیشرفت مرکز همایش های بین المللی مهم دانست و تصریح کرد: مدیریت فعلی شهر اصفهان با پیگیری های انجام داده در حال حاضر این پروژه را در نقطه خوبی قرار داده اما توجه نکردن به انتخاب ضرورت پروژه ها در سال های گذشته باید درس عبرتی برای مدیریت شهری شود.

رییس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر با انتقاد از این که برخی از پروژه ها مسیر توسعه شهر اصفهان را متوقف کرده است، بیان کرد: مدیریت شهری در سال های زیادی کار کارشناسی را به رسمیت نمی شناخته است اما مدیریت فعلی شهری این مهم را یک اصل اساسی برای توسعه شهر می داند.

طغیانی افزود: با تعیین مسئولیت‌ها و برگزاری جلسات منظم با حضور  شهردار اصفهان در زمینه پروژه مرکز  همایش‌ها، تا دو هفته آینده عملیات اجرایی پروژه مرکز همایش ها تحرک می یابد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا