امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
11:21:30 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان:
بازسازی روابط آسیب دیده همسران در آستان مقدس حضرت زینب(س)
بعضی مواقع اتفاقات و دلخوری هایی اتفاق می افتد که می تواند زندگی زن و شوهر را تحت تاثیر قرار دهد و ممکن است روابط آنقدر آسیب ببیند که امیدی به بازسازی آن وجود نداشته باشد اما واقع امر این است که همیشه می شود روابط آسیب دیده همسران را بازسازی کرد ولی شروطی دارد که یکی از آنها خواستن خود زن و شوهر است.

به گزارش سرمایه گستران ، معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری آستان مقدس حضرت زینب بنت موسی بن جعفر(ع) در همین راستا به برگزاری نشستی با عنوان “بازسازی روابط آسیب دیده همسران” اقدام کرده است.

در این نشست دکتر حمیدحبشی کارشناس خانواده و تربیت پیرامون اصلاح و ترمیم روابط آسیب دیده بین همسران به بیان صحبت هایی خواهد پرداخت.

این برنامه روز پنجشنبه ۲۰ دی ماه ساعت ۱۴ در سالن همایش آستان مقدس حضرت زینب(س) واقع در خیابان لاله ویژه عموم به صورت آزاد و و رایگان برگزار می شود.

اعلام فهرست آثار پذیرفته شده جایزه ادبی جمالزاده

فهرست آثار پذیرفته شده جایزه ادبی جمالزاده در سایت www.jamalzadehaward.ir اعلام شد.

دبیر جایزه ادبی جمالزاده  با اشاره به این خبر گفت:‌ جمعا ۱۵۴۷ اثر به دبیرخانه جایزه جمالزاده ارسال شد که شامل ۹۷۸ اثر در بخش داستان آزاد، ۴۱۱ اثر در بخش داستان اصفهان و ۱۵۸ زندگی نگاره بود که از این تعداد پذیرای ۶۹ داستان در بخش آزاد، ۴۴ اثر در بخش داستان اصفهان و ۲۵ زندگی نگاره بودیم که می توان گفت توانسته ایم آرشیو کوچکی از داستان های ایرانی که تقریبا امسال نوشته شده را جمع آوری کنیم.

رضا روحانی افزود: متقاضیان می توانند جهت دیدن اسامی پذیرفته شده به سایت جایزه ادبی به نشانی www.jamalzadehaward.ir و یا آدرس کانال تلگرامی @jamalzadehaward مراجعه کنند.

وی با اشاره به سطح کیفی آثار رسیده تصریح کرد: طبیعی است که در این گونه مسابقات چون نویسندگان جوان و جدید اثر ارائه می کنند ما با تنوع روبه رو باشیم اما طبق گفته داوران آنچه خیلی به چشم می آید این است که  شور و شوق نوشتن در نویسندگان بسیار زیاد بوده  و با این وجود انتخاب از بین آثار اصلا کار ساده ای نبوده است.

وی معیارهای انتخاب هیات داوران را اینطور شرح داد: در بخش داستان اصفهان چون محوریت اصفهان بود تا حدی نشانه های اصفهان در آثار برجسته شد که داستان ها را خیلی سخت می شد از هم تفکیک کرد، در زندگی نگاره ها بر مبنای قدرت روایت نویسنده در ارائه روایتی خواندنی اما واقعی کار را پیش بردیم و در بخش آزاد با توجه به نداشتن محوریت اصفهان درصدد پیدا کردن داستانهای خلاقانه تر، تکنیکی ترو معاصر تر بودیم تا قدرت های نویسندگی را پیدا کنیم.

روحانی اظهار داشت: به طور کلی رعایت عناصر داستانی مثل ماجرا داشتن، تعلیق و نگاه خلاقانه و معاصریت  و به روز بودن اثر از مهمترین معیارهای انتخاب داوران بود که برای اولین بار تیم بزرگی از نویسندگان و نمایندگان انجمن های داستان نویسی فعال در اصفهان دست به دست هم دادند و انتخاب در گروه های دو، سه و چهار نفره انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه جایزه ادبی جمالزاده بهمن ماه سال جاری از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان برگزار می شود که متعاقبا زمان و مکان آن اعلام خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب