امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
11:13:55 - چهارشنبه 13 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین نشست فرماندار اصفهان با مسئولین کمیته های انتخابات شهرستان
فرماندار اصفهان تأکید کرد: برگزاری انتخابات باید براساس مر قانون باشد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشستی با مسئولین کمیته های انتخابات شهرستان، به نقش محوری و بنیادی فرمانداری در اجرای انتخابات اشاره کرد و گفت: علاوه بر مباحث سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، امور اجرایی به عنوان یکی از مقوله های بسیار مهم است که نحوه و چگونگی آن باید مشخص و واحدهای ذی ربط در این راستا، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توجه به چگونگی بهتر برگزار شدن انتخابات پیش رو، افزود: در اجرای انتخابات باید از هرگونه کلی گویی اجتناب گردد و اعضای اجرایی انتخابات با برنامه ریزی مدون و طبق زمان بندی، عمل کنند تا انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری برگزار گردد.

سیستانی با بیان اینکه با تکیه بر قانون باید امور را پیگیری کنیم، تأکید کرد: برگزاری انتخابات باید براساس مر قانون بوده و اعضای اجرایی انتخابات باید بر اجزای قانون، مقررات، آیین نامه ها و دستورالعمل ها مسلط باشند و به موقع از آنها استفاده کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب