امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
23:45:56 - یکشنبه 12 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی سیستم گزارش مکانیزه ارقام (سیگما) در برق منطقه ای اصفهان
سیستم گزارش مکانیزه ارقام (سیگما) در ایستگاه های انتقال شرکت برق منطقه ای اصفهان نصب و راه اندازی و بهره برداری شد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان ،علی اسلامی معاون بهره برداری این شرکت عنوان کرد : پروژه تجهیز ایستگاه های انتقال از نوع کانونشنال به سیستم HMI در راستای جلوگیری از خطای انسانی در ایستگاه های انتقال برق منطقه ای اصفهان اجرا گردید.

مهندس اسلامی افزود: یکی از اهداف اصلی اتوماسیون سازی در همه صنایع ، کم کردن درصد خطای انسانی و جایگزینی فرایند های سیستمی بجای فرایند های سنتی است که در این راستا سیستم HMI از طریق تجهیزات موجود سیستم اسکادای دیسپاچینگ ، امکانات اجمالی معادل با سیستم های SMS را برای اپراتور ایستگاه ها فراهم می سازد.

معاون بهره برداری در ادامه توضیح داد: از مزایای این طرح جایگزین شدن نرم افزار بجای فرم Log-sheet در راستای افزایش دقت ثبت ارقام و صرفه جویی در هزینه های چاپ فرم ها و همچنین وقت اپراتور است که قبلا بصورت دستی انجام می گرفت.

وی در پایان اذعان داشت : با این وجود ، مسئولیت اپراتور صحت سنجی مقادیر ثبت شده ، کنترل هشدارهای Off-Limit شدن مقادیر و ثبت دستی مقادیری همچون جریان و ولتاژ شارژ ها ، دمای ترانس و شرایط جوی می باشد که هنوز اتوماسیون سازی نشده اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب