امروز پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
9:41:37 - دوشنبه 27 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس صدری اعلام کرد:
رشد تاریخی سهام مخابرات با تکیه بر سود مستمر و پایدار فارغ از تأثیر تحریم‌ها
به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اکنون بیشتر سهم‌ها در بازار بورس از جمله سهام اخابر رو به رشد و صعودی هستند ، اما نوع رشد سهام مخابرات با روند عادی بازار سرمایه […]

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اکنون بیشتر سهم‌ها در بازار بورس از جمله سهام اخابر رو به رشد و صعودی هستند ، اما نوع رشد سهام مخابرات با روند عادی بازار سرمایه متفاوت است ، به علت اینکه میزان فروش و رشد سهام شرکت با مدیریت فروش حاصل از ارز معیار ۴۲۰۰ تومانی حاصل می‌شود.

وی در تشریح نکته فوق افزود : سودآوری شرکت مخابرات ایران در بازار سرمایه ناشی از تأثیر مثبت عملکرد شرکت ، افزایش رضایت مندی مشتریان، فارغ ازتأثیر تحریم‌ها و افزایش نرخ ارز و ناشی از هم افزایی مستمر جهادگران صنعت مخابرات و ارتباطات کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تأکید کرد : پایداری مستمر و افزایش قیمت سهام اخابر در واقع ناشی از تنوع خدمات و رضایتمندی مشتریان و سودآوری حقیقی شرکت است ، در حالی که در بسیاری از شرکت‌های تولیدی و کالا محور ، سود به دست آمده ناشی از عملکرد اقتصادی نیست، بلکه شرایط اقتصادی حادث ‌شده و منبعث از تحریم‌ها در بسیاری از موارد باعث رشد کاذب سودآوری می‌شود.

وی همچنین افزود: شرکت مخابرات ایران، علاوه بر توجه به سودآوری ، رسالت و مسئولیت اجتماعی شرکت را نیز لحاظ کرده و ناظر به رعایت حقوق کلیه ذی‌نفعان است.

مهندس صدری تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و عدم افزایش چند ساله تعرفه‌های مخابراتی در ۹ ماهه منتهی به آذر ۱۳۹۸ ، ۱۷ درصد رشد عملیاتی محقق شده است که برگ زرینی بر تارک افتخارات شرکت مخابرات ایران می باشد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد : رشد درآمد عملیاتی و رشد هم‌زمان قیمت سهام مخابرات به صورت مستمر و پایدار ، ارزندگی سهام اخابر را ثابت کرده و نشانگر وجود پتانسیل جهش قیمتی بالقوه در این نماد مهم تالار بورس کشور است .

مهندس صدری در پایان تصریح کرد : نوسان همیشه در ذات بازار سرمایه وجود دارد و هر اصلاح قیمت ، دورخیزی برای یک صعود دوباره است؛ اما نکته مهم سهام اخابر این است که روند افزایش سهام آن ، با ارز ۱۳ هزار تومانی انجام نشده و اگر امروز شاهد رکوردشکنی نماد اخابر به رکورد تاریخی ۶۰۰ تومان در هر سهم هستیم، به دلیل مولفه‌های بنیادی و توانایی بالقوه شرکت در تحقق سود باکیفیت، مستمر و پایدار است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب