امروز پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
10:07:11 - دوشنبه 27 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد با هنجارشکنان خط قرمز پلیس اصفهان
جانشین انتظامی استان از اجرای طرح های ضربتی ارتقاء امنیت محله ها در اصفهان خبر داد و افزود: برخورد با هنجار شکنان خط قرمز پلیس اصفهان است.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان، ، سرهنگ “حسین حسین زاده” در جمع روسای پلیس های تخصصی و معاونت های پلیس اصفهان در کلانتری ۲۵ رهنان افزود: به زودی طرحی به نام طرح آتش تهیه و در کلانتری های هدف اجرایی خواهد شد و مردم از امنیت مطلوب تری برخوردار خواهند شد.

وی افزود: مرحله اول اجرای این طرح به صورت پایلوت با حضور عوامل پلیس های تخصصی (یگان ویژه ، پلیس اطلاعات ، مواد مخدر، یگان امداد) در سطح حوزه استحفاظی کلانتری ۲۵ رهنان اصفهان به اجرا در می آید و در روز های آینده در محل های آلوده با محوریت کلانتری های هدف اجرا خواهد شد.

این مقام انتظامی به وظیفه خطیر و حیاتی ناجا در برقراری امنیت اشاره و خاطرنشان کرد: مردم هر جا حضور دارند از پلیس انتظار برقراری امنیت دارند و خدمتگزاران مردم در ناجا با تمام توان خود به دنبال برآورده کردن این خواسته به حق هستند.

سرهنگ حسین زاده با اشاره به اینکه افزایش ضریب امنیت محله های اصفهان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد تصریح کرد:پلیس با اقتدار تمام با مجرمان مقابله خواهد کرد و هرگز اجازه جولان به هنجارشکنان را نخواهد داد تا خللی در امنیت و آرامش مردم ایجاد نشود.

وی با بیان اینکه اجرای اینگونه طرح ها تاثیر مستقیم بر کاهش جرم و افزایش احساس آرامش و امنیت عمومی مردم دارد اظهار داشت: این آسایش مرهون رعایت شئونات دینی و اخلاقی مردم و تلاش ماموران انتظامی در جهت برخورد با قانون شکنان می باشد.

این مقام انتظامی در پایان هدف از اجرای این طرح را پاسخگوئی به مطالبات مردم در خصوص ایجاد امنیت پایدار در پایان سال اعلام کرد و گفت : همکاری خوب شهروندان ما را دراجرای این گونه طرح ها موفق خواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خطاب به مخلان امنیت و آرامش مردم گفت: برخورد با هنجارشکنان در دستور کار پلیس است و این دسته از افراد بدانند پلیس اصفهان اجازه نخواهد داد اینگونه افراد آزادانه به فعالیت های مجرمانه خود ادامه دهند و این طرح تا رسیدن به اهداف مورد نظر ادامه خواهد داشت چراکه اعتقاد داریم کلانشهر اصفهان محل امنی برای جولان این افراد نخواهد بود و در کمترین زمان ممکن قاطعانه و برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب