شهر و جامعهعناوین اخبار

بیمارستان شهید مطهری برای تحقق جهش تولید در کنار تلاشگران ذوب آهن است

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان ، دکتر آجدانی رئیس بیمارستان شهید مطهری ضمن بیان مطلب فوق ، گفت : با توجه به سبقه درخشان مجموعه ذوب آهن اصفهان در فعالیت های بهداشتی و درمانی ،بیمارستان شهید مطهری استراتژی هایی را قبل از دستورالعمل های وزارت بهداشت ، تدوین نمود تا با کنترل ورودی ها برای تمام افرادی که وارد شرکت می شوند چکاب های پیشرفته ای صورت دهد .
وی افزود : علاوه بر غربال گری ها و چکاب های هنگام ورود ، فعالیت های آزمایشگاهی را هم ارتقاء دادیم تا تمام افراد تحت مراقبت های بسیار شدید تر بهداشتی قرار گیرند که ماحصل آن ارتقا سطح بهداشت و سلامت است.
دکتر آجدانی تصریح کرد : بیمارستان شهید مطهری به عنوان برترین بیمارستان خصوصی اصفهان در جهت مقابله با بیماری کرونا تغییراتی را در فرایندهای خود اعمال نمود و یک بخش را به طور کامل به این امر اختصاص داد که هم اکنون در آن پذیرای این بیماران هستیم . در این بخش حفاظت وایمنی افراد به طور کامل رعایت می شود و به نحوی ایزوله شده که هیچ ارتباطی با سایر بخش ها ندارد . یک تیم ۲۰۰ نفره در حال حاضر در حال ارائه خدمت جهت مقابله با این بیماری هستند و خودشان به طور مداوم تحت مراقبت و نظارت های بهداشتی قرار دارند .
رئیس بیمارستان شهید مطهری با اشاره به وسعت منطقه و مراجعه گسترده بیماران گفت : در حال برنامه ریزی برای جذب سرمایه و کمک جهت ایجاد تخت های جدید ICU هستیم . در واقع فعالیت های درمانی ما در بسیاری از بخش ها که درآمد اقتصادی داشت ، به خاطر کمک به رفع بحران شیوع کرونا ، متوقف شد و الان نیازمند حمایت های مالی ، اقتصادی و تجهیزاتی و همچنین حمایت مردم در مراقبت از خود برای کمتر بیمار شدن می باشیم .
وی در خصوص برنامه های بیمارستان شهید مطهری گفت : از جمله برنامه های مهم امسال بیمارستان ، ارتقاء بخش سی تی اسکن و ایجاد بخش MRI است که امیدوارم تا پایان بهار امسال انجام شود .
دکتر آجدانی ، کارنامه بیمارستان شهید مطهری در بخش درمان بیماران کرونایی را ارزنده توصیف نمود و گفت : تا کنون ۹۷ درصد بیماران کرونایی ما با صحت و سلامت مرخص شدند که در بین آنها بیمار ۹۰ ساله و همچنین جانباز شیمیایی گرانقدر و بیمارانی با مشکل قلبی و کبدی هستند که خوشبختانه موفق به شکست کرونا شدند . درمان بیماران کرونایی نیازمند فرایند تیمی قوی هست و خدا را شاکرم که بیمارستان شهید مطهری در این زمینه تا کنون عملکرد مناسبی داشته است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا