صنایع و شرکت هاعناوین اخبارمعادن و فلزات

با رکوردهای سال گذشته ذوب آهن اصفهان برای جهش تولید در سال جدید آماده هستیم

وی ادامه داد: در سال گذشته موفق شدیم با دو کوره بلند، دو میلیون ۵۲۶ هزار تن چدن تولید کنیم که یک رکورد محسوب می شود. این رکورد نشان دهنده استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات در اختیار و ارتقاء بهره وری می باشد که امیدواریم بتوانیم این شرایط را برای سال ۹۹ نیز حفظ کنیم.
وی افزود : در سال ۹۸ موفق شدیم، انبوه سازی تولید ریل را محقق نماییم و قراردادهایی که برای تحویل این محصول استراتژیک به شرکت های زیر ساخت ،گل گهر و متروی بهارستان داشتیم انجام دهیم.در سال جدید نیز تامین نیاز ریلی کشور را در بخش های مختلف در دستور کار داریم.
معاون بهره برداری شرکت خاطر نشان کرد : با توجه به بررسی و تحلیل بازار ، محصولات جدیدی که مورد نیاز بود مانند ریل معدن،انواع آرک معادن و انواع ورق سازه های فولادی ، تولید و به بازار عرضه شد.
این مقام مسئول بیان کرد : با توجه به نامگذاری سال جدید تحت عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری امیدواریم در سال ۹۹ بتوانیم شرایط تولید را بهبود بخشیم.همان طور که رهبر انقلاب فرمودند، همه ارگان ها باید با همدلی و هم افزایی به تحقق جهش تولید کمک کنند.
تولائیان تصریح کرد : زیر ساخت های مناسب برای تولیدات بیشتر وجود دارد اما مشکل تامین پایدار مواد اولیه برای ذوب آهن اصفهان همچنان آزار دهنده است. بحران هایی شبیه ویروس کرونا و تبعات آن نیز مشکلاتی را ایجاد کرده و نیاز است با دور اندیشی نسبت به تامین مواد اولیه اقدامات شود تا با ذخیره کافی ، تولید صورت گیرد و بحران ها بی اثر باشند. همچنین نیاز است معادن زغال داخل کشور فعال تر باشند و بتوانند نیاز داخل را تامین نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا