استان ها

وضعیت گازرسانی شهرستان آران و بیدگل بررسی شد

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، به همراه معاونین خود طی جلسه ای که به صورت ویدئو کنفرانس با فرماندار شهرستان آران و بیدگل برگزار شد، گفت: آران و بیدگل از نظر بهره مندی از گاز طبیعی جزء شهرستان های سبز استان به شمار می رود و تاکنون ۴ شهر و ۱۲ روستا و بالغ بر ۳۹ هزار و ۳۵۶ مشترک در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند.
مهندس علوی، در خصوص مصوبات شورای اقتصاد در آران و بیدگل، بیان داشت: مصوبات شورای اقتصاد تا سال ۱۴۰۲ فرصت اجرایی دارند و به محض تامین اعتبار و نقدینگی مورد نیاز، اجرایی خواهند شد.
وی، افزود: صنایع فاقد گاز این شهرستان اعم از؛ مرغداری ها و دامداری ها و سایر صنایع که شبکه گازرسانی برای آنها اجرا نشده است، از طریق شرکت پخش فرآورده های نفتی می توانند سوخت مایع دریافت نمایند.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در خصوص تقسیط قبوض گاز بهای برخی از واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: با توجه به شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا، انجام این مهم به منظور حمایت از واحدهای تولیدی واحد شرایط به رئیس اداره گاز شهرستان تفویض می شود تا در شرایط خاص و با حمایت فرمانداری در مدت محدود این تقسیط انجام شود.
مهندس علوی، با تاکید بر محدودیت تامین منابع مالی برای پروژه های جدید طی سال جاری، افزود: اقدامات طراحی و مطالعات شبکه گذاری جاده کاشان به ابوزیدآباد انجام شده و پس از اخذ مجوزهای مربوطه و تامین اعتبار مورد نیاز عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.
وی، همچنین در خصوص جابجایی شبکه گاز واقع در جاده فخره که در حال تعریض می باشد، گفت: ظرف یک ماه آینده این پروژه اجرایی خواهد شد.
مهندس علوی، با اشاره به اینکه تا قبل از مهرماه سالجاری علمک و انشعابات مورد تقاضای مردم اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: به منظور حمایت از واحدهای تولیدی شهرک جدید صنعتی( شهرک قاضی)، می بایست ساختمان ایستگاه، توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان احداث گردد تا برای راه اندازی ایستگاه گاز آن اقدام کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در پاسخ به درخواست گازرسانی به منطقه مسکونی احداث شده بلوار دانشگاه که تاکنون حدود ۱۵ واحد آن احداث گردیده، گفت: با توجه به اینکه آسفالت کنارگذر بلوار مذکور انجام شده است، جهت جلوگیری از تخریب مجدد آن و حفظ مبلمان شهری، بزودی این طرح در دست اجرا قرار خواهد گرفت.
مهندس علوی، در خصوص نصب ۲۰۰ انشعاب مورد تقاضای مجتمع۳۹۰ واحدی رزلند بیان داشت: از هفته آینده نصب علمک های این پروژه آغاز خواهد شد و همچنینگاز بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) واقع در میدان ولیعصر این شهرستان نیز در هفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
در پایان این ویدئو کنفرانس که حدود یک ساعت به طول انجامید موارد مرتبط کاملاً بررسی و فرماندار شهرستان آران و بیدگل از تلاش های شرکت گاز استان اصفهان تشکر وقدردانی نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا