امروز پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
23:03:35 - یکشنبه 31 ژانویه 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:
صرفه جویی در هزینه ها طی سه سال اخیر از نقاط برجسته بودجه شهرداری بوده است
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: صرفه جویی در هزینه ها طی سه سال اخیر از نقاط برجسته بودجه شهرداری اصفهان بوده که امیدواریم در بودجه ۱۴۰۰ نیز محقق شود.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان و همزمان با تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۰ از سوی شهردار اصفهان به شورای شهر، با اشاره به اینکه در حوزه برنامه ریزی شهرداری اصفهان کار بزرگی انجام داده است، اظهار کرد: برای تدوین بودجه ۱۴۰۰ جلسات متعدد شبانه روزی برگزار شده است و تلاش شده تا بودجه منطبق بر واقعیت تنظیم شود.

وی ادامه داد: یکی از انتظارات از بودجه ۱۴۰۰ افزایش نسبت عمرانی به جاری است و سهم بودجه جاری باید کاهش یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه اولویت های شهر اصفهان باید در بودجه ۱۴۰۰ لحاظ شود، اظهار کرد: فضای جلب مشارکت مورد نظر مدیریت شهری اصفهان بوده است و امیدواریم بودجه سال آینده برای مشارکت بیشتر تدوین شود.
وی با بیان اینکه بودجه باید از شفافیت لازم برخوردار باشد، گفت: بودجه ۱۴۰۰ شهرداری اصفهان بعد از تصویب باید قابلیت انتشار برای عموم مردم را داشته باشد تا شهروندان متوجه شوند چه اتفاقاتی در شهر رخ خواهد داد.

نصر اصفهانی افزود: در سه سال اخیر صرفه جویی در هزینه ها در شهرداری اصفهان و در لوایح بودجه لحاظ شده است که امیدواریم سال آینده نیز این مهم رقم بخورد.

وی یکی از برجستگی های بودجه در سال های اخیر را افزایش امور رفاهی کارکنان و کارگران شهرداری عنوان کرد و افزود: امیدواریم این موضوع برای افزایش خدمت رسانی کارکنان به مردم در بودجه ۱۴۰۰ هم در نظر گرفته شود.
گفتنی است، صبح امروز شهرداری اصفهان لایحه بودجه هشت هزار و ۶۵۰ میلیارد تومانی شهرداری اصفهان را برای تصویب به شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیم کرد. بودجه ۱۴۰۰ اولین بودجه در برنامه ۱۴۰۵ اصفهان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب