امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
9:21:21 - شنبه 4 دسامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زن رمال دستگیر شد
گروه استان هااصفهان ماموران پلیس آگاهی شهرستان کاشان زن جوان رمال و فالگیری را که اقدام به رمالی و دعانویسی برای افراد ساده لوح و همچنین کلاهبرداری ۵۵۰ میلیون ریالی از شهروندان کرده بود دستگیر کردند.

به گزارش سرمایه گستران وبه نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین بساطی” فرمانده انتظامی شهرستان کاشان بیان داشت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان ، مبنی بر اینکه یک زن ، از طریق فضای حقیقی و مجازی به بهانه رمالی و رفع مشکلات زندگی اقدام به کلاهبرداری ۵۵۰ میلیون ریالی از آنها کرده بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی های لازم ، تحقیقات خود را در محل زندگی این فرد آغاز کرده و متوجه شدند که او با استفاده از ساده لوحی برخی از افراد اقدام به رواج خرافه گرایی، رمالی و فال گیری کرده و از این طریق برای خود کسب درآمد می کند.

سرهنگ بساطی ضمن اشاره به دستگیری متهمه و انتقال وی به اداره پلیس گفت: متهمه در بازجویی های انجام شده به کلاهبرداری ۵۵۰ میلیون ریالی از شهروندان و همچنین اخذ درآمد از طریق رمالی و فالگیری از طریق فریب شهروندان به بهانه های رفع بیماری، گرفتاری، مشکلات خانوادگی و … اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان به این نکته توجه داشته باشند که افراد رمال و فالگیر هیچ کمکی برای رفع مشکلات، بیماری ها و گرفتاری های خانواده ها نکرده و هدف آنها کسب درآمد از طریق فریب شهروندان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب