امروز جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
17:03:16 - چهارشنبه 16 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به دلیل تخلف در دیدار سپاهان و صبا
دایی و استیماچ جریمه شدند
ایگور استیماچ و علی دایی به دلیل تخلفات خود در هفته بیست و دوم لیگ برتر جریمه شدند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل ازسایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال تهران و پدیده مشهد در هفته بیست و سوم لیگ برتر برگزار شد و از سوی پرویز مظلومی، سرمربی تیم استقلال و سید مهدی رحمتی بازیکن تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر اعتراض و رفتار زننده پس از پایان بازی رخ داد. هر یک از افراد فوق به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شدند.
تیم استقلال تهران نیز به خاطر فحاشی تماشاگران این تیم نسبت به داور مسابقه، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جریمه نقدی برای مربی صبای قم و سپاهان اصفهان
مسابقه تیم‌های سپاهان اصفهان و صبای قم در هفته بیست و دوم لیگ برتر برگزار شد و از سوی علی دایی سرمربی تیم صبا و امیرحسین صادقی بازیکن تیم صبای قم تخلفاتی مبنی بر اعتراض و دخالت در امور داوری رخ داد. هر کدام از افراد فوق به توبیخ و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
محمد دایی، کمک مربی تیم صبای قم نیز به خاطر اعتراض به داور و به کار بردن الفاظ رکیک به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
استیماچ، سرمربی تیم سپاهان اصفهان نیز به خاطر دخالت در امور مربیگری تیم حریف و تحریک تماشاگران به تذکر کتبی محکوم و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
جریمه نقدی برای پرسپولیس و صبای قم
بازی تیم‌های پرسپولیس و صبای قم در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک صورت گرفت. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
همچنین تیم صبای قم نیز به خاطر پرتاب نارنجک توسط تماشاگرانش به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جرمه نقدی محکوم شد.
جریمه و تذکر کتبی برای فولاد خوزستان و سایپا
مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و سایپا در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر انجام شد. کمیته انضباطی تیم فولاد خوزستان را به خاطر اهانت تماشاگران نسبت به داور و بازیکن حریف به تذکر کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
تیم سایپا نیز به خاطر داشتن پنج بازیکنان اخطاری، به جریمه نقدی ۴۰ میلیون ریالی محکوم شد.
محرومیت برای مربی و سرمربی تیم فولاد خوزستان
دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر برگزار شد و از سوی کوروش بختیاری‌زاده، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به نحوه قضاوت و فحاشی به داور که منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. این مربی طبق بند ۴ ماده ۶۶ به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
به دلیل فحاشی نسبت به داور از سوی اسکوچیچ، سرمربی تیم فولاد خوزستان، وی نیز با توجه به تکرار تخلفاتش به مدت دو جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم شد و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب