اخبار استان ها

جشن‌های نیمه‌شعبان با مشارکت شهروندان برگزار شود

فاطمه زارع در گفتگویی با اشاره به ایام نیمه شعبان و سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) اظهار کرد: یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید در این ایام مورد توجه ویژه قرار گیرد، ضرورت برنامه‌ریزی برای اجرای ویژه برنامه‌های شاد و با نشاط در سطح شهر است.

وی افزود: برنامه‌های نیمه‌شعبان باید علاوه بر اینکه شاد و با نشاط برگزار می‌شود، زمینه همکاری و مشارکت بالای شهروندان در اجرای آن را هم فراهم سازد و خود شهروندان برای اجرای چنین برنامه‌هایی حضور داشته باشند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی این شهر برای ایام نوروز ۱۴۰۲، تصریح کرد: ستاد تسهیلات نوروزی از چند ماه قبل با هشت کمیته از جمله پشتیبانی، اداری فناوری، امنیتی، اطلاع‌رسانی، گردشگری و پاسخگویی فعالیت خود را آغاز کرد.

وی ادامه داد: این کمیته‌ها از ابتدای شکل‌گیری تاکنون جلسات مختلفی را با مصوبات متعدد برگزار کردند و هر یک از مصوبات بلافاصله برای اجرا به بخش مربوطه در شهرداری ارجاع می‌شد تا آمادگی خوبی برای ایام نوروز داشته باشیم.

زارع گفت: از جمله مهمترین مصوبات این کمیته‌ها می‌توان به ساماندهی ورودی‌های شهر یزد، زیباسازی و سیما و منظر شهری، رنگ‌آمیزی، نصب المان‌های نوروزی، برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های فرهنگی به‌ویژه در بافت تاریخی اشاره کرد.

منبع خبر : ایمنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا